با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همسران و تفاهم خانواده

دانلود و خرید کتاب همسران و تفاهم خانواده

خانواده طوبی (۲)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همسران و تفاهم خانواده  نوشته  موسسه فرهنگی تربیتی آرامش آبی آتیه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همسران و تفاهم خانواده

کتاب همسران و تفاهم خانواده نوشته موسسه فرهنگی تربیتی آرامش آبی آتیه جلد دوم مجموعه کتاب خانواده طوبی است که انتشارات خادم‌الرضا (ع) منتشر کرده است.

درباره مجموعه خانواده طوبی

زندگی، آموختنی است و آموختن زندگی کشف مغز و هسته در درون بعثت انبیاء الهی و تلاش انسان برای دریافتن ظواهر آن است. اصولا معنای حقیقی زندگی است که گاهی در ظواهر زندگی دنیوی گم می‌شود. زندگی را باید آموخت و خانواده مهم‌ترین و نخستین و اصلی‌ترین مدرسه آموزش زندگی به انسان است، هر اندازه که خانواده داناتر باشد، برای آموزش زندگی به اعضای خود تواناتر است. والدین و فرزندان برای ارتقای کارکردهای ذاتی و اصلی خانواده نیازمند داشتن مهارت‌هایی هستند که آنان را برای ایفای نقششان یاری کند. خانواده توانا، خانوادهای با جمعیت، پایدارتر، شاداب‌تر و سازنده است که واحدها و سلول‌های سالم و سازنده برای ساخت پیکره اجتماع فراهم می‌کند و هر اندازه که مهارت‌های لازم را داشته باشند، جامعه نیز در دستیابی به اهداف خود موفق‌تر است. مجموعه حاضر بخشی از مجموعه کتاب‌های آموزش مهارت‌های زندگی، خانواده طوبی است که با استفاده از منابع روان‌شناسی و دینی و تربیتی و مطالب ارائه شده توسط مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم (اندیشه قم) تهیه شده است، امید است که این مجموعه همه خانواده‌ها را در استحکام کانون گرم خانواده و دستیابی به خانواده مطلوب در تراز سبک زندگی اسلامی یاری کند تا بتوانیم جامعه‌ای شایسته ایران اسلامی بسازیم.

خواندن مجموعه خانواده طوبی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه را به تمام کسانی که می‌خواهند خانواده‌ای آرام و موفق و متدین داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۹۰-۵۱-۳
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۹۰-۵۱-۳