با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حسابداری شرکت ها

دانلود و خرید کتاب حسابداری شرکت ها

تدوین شده برای رشته‌های اقتصاد و سایر رشته‌های مالی در مقاطع مختلف

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حسابداری شرکت ها  نوشته  سیدکاظم ابراهیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حسابداری شرکت ها

کتاب حسابداری شرکت ها اثر سیدکاظم ابراهیمی، علی بهرامی‌نسب، فاطمه جلالی و زهره عباسی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته اقتصاد، حسابداری و رشته‌های مالی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب حسابداری شرکت ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد و سایر رشته‌های مالی در مقاطع مختلف مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۷۸-۷
تعداد صفحات۳۵۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۷۸-۷