با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حیات مطهر

دانلود و خرید کتاب حیات مطهر

جلوه‌هایی از زندگی و اندیشه‌های سید علیرضا شفیعی مطهر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حیات مطهر  نوشته  ابوالفضل بختیاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حیات مطهر

کتاب حیات مطهر اثر ابوالفضل بختیاری، جلوه‌هایی از زندگی و اندیشه‌های سید علیرضا شفیعی مطهر است؛ مجموعه‌ای از تجارب زیسته و مصائب نگریسته از دفتر زندگی یک معلم که کوشیده در هر صفحه بینش از صحیفه آفرینش از هر عبارتی، عبرتی بیاموزد و از هر فرصتی، نصرتی بیندوزد.

حیات مطهر، اثری از ابوالفضل بختیاری است و نگاهی به زندگینامه سید علیرضا شفیعی مطهر دارد. معلم و نویسنده‌ای که با طنز قلمش و زبان روانش، دنیای معاصر ایران و جهان را به تصویر می‌کشد و با همان بیان طنازانه، از ابتدای زندگی خود تا حال حاضرش می‌گوید. 

او پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سال‌ها به عنوان بخشدار قمصر و معاون فرمانداری کاشان فعالیت کرده است و ریاست آموزش و پرورش شهرستان‌های گلپایگان، کهگیلویه و بویر احمد و استان قم را بر عهده داشته است. او همچنین مشاور و معاون آموزش و پرورش نیز بوده است. 

او چهار فرزند دارد که همگی تحصیلکرده هستند و نمونه‌ای از زندگی پدر را که صرف آموزش دیدن و تجربه و خدمت بوده است، به نمایش گذاشته‌اند. 

کتاب حیات مطهر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب حیات مطهر را به تمام دوست‌داران آثار زندگینامه پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۶۱۵-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۶۱۵-۴