دانلود و خرید کتاب صدا و صدابرداری فتحعلی روشن
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صدا و صدابرداری اثر فتحعلی روشن

کتاب صدا و صدابرداری

نویسنده:فتحعلی روشن
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۴از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صدا و صدابرداری

کتاب صدا و صدابرداری اثری از فتحعلی روشن است که در انتشارات سوره مهر منتشر شده است. این کتاب طرز استفاده صحیح از دستگاه‌های الکترواستاتیک را به مخاطبان آموزش می‌دهد. 

امروزه، برای انجام هر کار با کیفیتی به صدابرداری خوب و حرفه‌ای نیاز داریم. در برگزاری یک کنسرت یا تئاتر، هنگام ضبط فیلم، موسیقی یا حتی تولید محتوای شنیداری مختلف، نمی‌توان نقش و اهمیت صدابرداری خوب را نادیده گرفت. اما صدابرداری علم و فنی است که با هنر درآمیخته است. علم کار با دستگاه‌ها و فنون و تکنیک‌های مختلف صدابرداری، هنگامی که با هنر درهم بیامیزد، نتیجه‌ای عالی فراهم می‌کند. 

فتحعلی روشن که سال‌ها است در زمینه صدابردای فعالیت می‌کند و از ابتدای تاسیس تلویزیون و ادغام صدا و سیما به عنوان معاون گروه صدا و صدابردار فعالیت می‌کرده است، در این کتاب تمام آنچه را که لازم است درباره صدابرداری بدانید، و همچنین طرز استفاده صحیح از دستگاه‌های الکترواستاتیک را به شما می‌آموزد. 

کتاب صدا و صدابرداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام کسانی که به کار صدابرداری مشغول هستند و همچنین کسانی که دوست دارند طرز استفاده صحیح دستگاه‌های الکترواستاتیک را بیاموزند، مفید است. 

نظرات کاربران

mobin
۱۴۰۲/۰۹/۰۲

با سلام این کتاب بسیار کتاب خوبی بود البته یکسری فاکتور هایی میگیریم ۱ بیش از نصف کتاب مباحث تخصصی بود که برای افراد معمولی قابل فهم نبود بنده در عرصه موسیقی و صوت مباحثی تخصص و فهم دارم ولی این

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۸۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

حجم

۱٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۸۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

قیمت:
۳۱,۰۰۰
تومان