با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی

دانلود و خرید کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی  نوشته  مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی

کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در انتشارات سوره مهر منتشر شده است. این اثر بعد از ارائه توضیحی مفید درباره هنر عاشورایی، آثار برگزیده در سومین سوگواره را به نمایش گذاشته است.

با نگاهی به آثار هنر ايرانی در می‌يابيم که از دوره‌های اوليه تا به امروز، «عناصر آيينی و مذهبی» از جايگاه والايی در آثار هنری اين مرز و بوم برخوردار است. حضور فرم‌ها و نقش‌های مذهبی در هنر علاوه بر بار نمادين، بخشی از الفبای هنری هستند که جهانيان را به فرهنگ و هويت خويش ارجاع می‌دهند. 

در هنگام برگزاری سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی بیش از هشتصد اثر به دبیرخانه سوگواره ارسال شد و از میان آن‌ها صد و ده اثر انتخاب شدند. در این کتاب آثار برگزیده را که جلوه‌هایی از حماسه عاشورا در خود دارد و بخشی از این حماسه روحانی و معنوی را به تصویر کشیده است، می‌بینیم 

کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران و فعالان هنر طراحی، نقاشی و گرافیک و علاقه‌مندان به هنر آیینی را به دیدن و خواندن کتاب سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۷۸۸-۳
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۷۸۸-۳