با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت تنهایی

دانلود و خرید کتاب قدرت تنهایی

به زندگی خود معنا ببخشیم

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت تنهایی  نوشته  مریم اسدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت تنهایی

در کتاب قدرت تنهایی اثر مریم اسدی یاد می‌گیرید که چگونه با ناملایمات زندگی کنار بیایید و به زندگی خود معنا ببخشید.

 درباره کتاب قدرت تنهایی

انسان متفاوت‌ترین موجود دنیاست. یک انسان برای پیدا کردن خود واقعی‌اش گاهی نیاز دارد از آدم‌هایی که دوستشان داشته دور شود از کسی که روزها و ساعت‌ها و لحظه‌هایی که کنار آن فرد گذرانده و دیگر نمی‌تواند مثل قبل کنار آن فرد باشد. بسیاری از انسان‌ها با رفتن این افراد احساس پوچی و حس تنهایی می‌کنند اما دقیقا همین رفتن‌ها است همین تنها ماندن‌ها است که از ما یک انسان قوی می‌سازد و باعث می‌شود خودمان را پیدا کنیم و برای رشد و بهبود زندگی‌مان تلاش کنیم.  

انسان‌ها در اوج تنهایی تازه متوجه می‌شوند چه کسی هستند و جز خودشان نباید کسی را دوست داشته باشند. کتاب قدرت تنههایی به شما می‌گوید بیایید قبل از اینکه تنهایی را به ما بیاموزند و بهمان ضربه بزنند، خودمان تنهایی را یاد بگیریم و  همیشه یادمان باشد ما برای بهترین بودن اینجا هستیم. بهترین بودن و بهترین شدن. 

در این کتاب آنچه برای رسیدن به آسایش و آرامش روح و جسم و زندگی روشن‌فکرانه لزم است توضیح داده شده است. این کتاب کمک می کند  تا یک زندگی خوب را پرورش دهیم. اولین تغییر ما را از نیستی به سوی هستی می برد. یعنی از روح به جسم. بنابراین اولین فصل این کتاب از آرزو تا معناست... یعنی آرامش درونی که شروعش تغییر است و برای آمادگی بهتر باید به مبدا باز گردیم و شروع را با آرامش درونی خود برای رسیدن به موفقیت آغاز کنیم و با تنهایی و تلاش خود آن را به دست آوریم. بیشتر انسان‌ها از تنهایی خود به خوبی استفاده می‌کنند و برخی بالعکس؛ این کتاب اینجا است تا به دسته دوم کمک کند.

 خواندن کتاب قدرت تنهایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و خودیاری


 نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۸۱۵۵۹۱
۱۴۰۰/۰۳/۱۴

توصیه های خوبی داره اما نویسنده یه دختر نوجوانه و ظاهرا این کتاب رو پس از یک شکست عشقی نوشته. اواخر کتاب به این موضوع اشاره می کنه اما در خط به خط کتاب حتی جاهایی که توصیه به آرامش

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۳-۳۲-۳
تعداد صفحات۴۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۳-۳۲-۳