با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی اثر سیدمحمد موسوی بفرویی

دانلود و خرید کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی  نوشته  سیدمحمد موسوی بفرویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی

کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی اثر سیدمحمد موسوی بفرویی و شاکر عامری یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات عربی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب شرح قصیده بانت سعاد و تحلیلها الصرفی و البلاغی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان رشته زبان و ادبیات عربی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۹۹-۶
تعداد صفحات۱۲۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۹۹-۶