با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تصادف

دانلود و خرید کتاب تصادف

داستان یک کار خوب ۹

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تصادف  نوشته  محمود پوروهاب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تصادف

کتاب تصادف داستانی نوشته محمود پوروهاب با تصویرگری نرگس محمدی است. این اثر، جلد نهم از مجموعه داستان‌ یک کار خوب است. این مجموعه داستان‌هایی بر اساس احادیث و روایات را با هدف آموزش سنین ابتدایی منتشر کرده است. 

این مجموعه مفاهیم مختلفی مانند مراقبت و محبت نسبت به حیوانات و تنبلی و نگاه امامان نسبت به فرد تنبل را در قالب داستان‌هایی جذاب برای کودکان بیان می‌کند.

درباره کتاب تصادف

کتاب تصادف داستان حسن بن مسعود است. او برای حضور در جلسات امام هادی (ع) حاضر شده است و با شوق به سوی خانه او در حرکت است. اما در راه اتفاق‌های بسیاری برایش رخ می‌دهد. چون نگران است که دیر برسد به اطرافش توجه نمی‌کند و با عجله در حرکت است که ناگهان اسبی به او تنه می‌زند و به زمین می‌افتد. وقتی به محضر امام هادی (ع) می‌رسد سر و صورتش زخمی و کبود و خون آلود است... 

امام هادی (ع) درس بزرگی به او می‌دهد. درسی که زندگی او را متحول می‌کند.

کتاب تصادف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانانی را که از خواندن حکایت‌ها و قصه‌های امامان و بزرگان دین لذت می‌برند، به خواندن کتاب تصادف دعوت می‌کنیم.

درباره‌ی محمود پوروهاب

محمود پوروهاب در سال  ۱۳۴۰ در شمال دیده به جهان گشود. او داستان‌‎نویس و شاعر کودک و نوجوان است که سال‌ها است در قم زندگی می‌کند و تحصیلات حوزوی دارد. او در ماهنامه سلام بچه‌ها مشغول فعالیت است و به کارهای دیگری مانند نقد و بررسی آثار شاعران جوان، داوری جشنواره‌‎های ادبی کودک و نوجوان، مسؤولیت بخش شعر بعضی از ماهنامه‌‎ها می‌پردازد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۶۷۸-۸
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۶۷۸-۸