با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی

دانلود و خرید کتاب مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی  نوشته  فرشاد ورامینیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی

کتاب مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی نوشته فرشاد ورامینیان و اسماعیل توسان یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان  رشته مدلسازی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

کتاب تخصصی مدل سازی در پدیده های انتقال با دیدگاه مفهومی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۶۰-۶
تعداد صفحات۸۰۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۶۰-۶