با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظام ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا

دانلود و خرید کتاب نظام ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظام ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا  نوشته  پدرو ایسایس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نظام ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا

کتاب نظام ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا نوشته پدرو ایسایس یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته علوم تربیتی و تکنولوژی آموزشی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی نظام‌ها، محیط ها و رویکردهای یادگیری الکترونیکی؛ نظریه و اجرا یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. در کتاب حاضر به معرفی رویکردهای یادگیری الکترونیکی پرداخته می شود و ابزارها، روش‌ها، نحوه طراحی و اجرای این سبک از آموزش معرفی می‌شود.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۰-۹‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
تعداد صفحات۴۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۰-۹‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬