با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با عددها دوست می شوی؟

دانلود و خرید کتاب با عددها دوست می شوی؟

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با عددها دوست می شوی؟  نوشته  لاله  جعفری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با عددها دوست می شوی؟

کتاب با عددها دوست می شوی؟ اثری از لاله جعفری است که با تصویرگری بی‌نظیر علی خدایی تبدیل به کتاب جالب برای آموزش اعداد به کودکان شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب با عددها دوست می شوی؟

کتاب با عددها دوست می شوی؟ اثری جذاب از لاله جعفری و علی خدایی است. 

در این کتاب، با عددهای مختلف آشنا می‌شویم. هر عددی خودش را معرفی می‌کند و قصه‌ای برای بچه‌ها تعریف می‌کند تا او را بهتر بشناسند. علی خدایی با تصویرگری خلاقانه و هنرمندانه خود، برای هر عدد یک شخصیت آفریده است تا بچه‌ها او را بهتر ببینند و بشناسند. 

کتاب با عددها دوست می شوی؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب با عددها دوست می شوی؟ اثری عالی برای آموزش اعداد به خردسالان و کودکان است. والدین و مربیان کودک نیز می‌توانند از این کتاب برای آموزش بچه‌ها استفاده کنند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mona Noroozi
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

خیلی متن طولانی و خسته کننده بود برای مخاطب زیر ۴ سال... چون اون سنه که اعداد رو بلد نیس. بعد از اون سن که دیگه بلده و این داستان براش خییلی تکرارسه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۱۸۷-۹
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۱۸۷-۹