با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلید کاربردی قانون جذب

دانلود و خرید کتاب کلید کاربردی قانون جذب

خواسته‌هایت منتظرت هستند فقط کافی است که درخواست کنی

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلید کاربردی قانون جذب  نوشته  جک کانفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید کاربردی قانون جذب

جک کانفیلد، خالق کتاب‌های معروف سوپ جوجه برای روح در کتاب کلید کاربردی قانون جذب به مخاطبان کمک می‌کند تا به یک اصل مهم و اساسی ایمان بیاورند: خواسته‌هایت منتظرت هستند فقط کافی است که درخواست کنی.

این کتاب را با ترجمه نفیسه معتکف بخوانید و همراه با راهکارهای او پیش بروید تا به آنچه در زندگی می‌خواهید، دست پیدا کنید. 

درباره کتاب کلید کاربردی قانون جذب

قانون جذب، قانونی بسیار قدیمی است که از سال‌های پیش به آن توجه ویژه‌ای می‌شد. با اینحال در زمانی که راندا برن کتاب راز را نوشت، توجه‌ها دوباره به سوی آن جلب شد و دوباره بر سر زبان‌ها افتاد. اما این قانون جذب چیست؟ 

این قانون بر این باور استوار است: با قدرت فکر، می‌توان رخدادهای مثبت یا منفی را در زندگی به سمت خود کشید. افکار قدرت زیادی دارند. اگر مثبت اندیش باشیم انرژی مثبت به سمت ما جذب می‌شود و اگر منفی نگر باشیم، انرژی منفی و رخدادهای بد را به سمت خود می‌کشیم. ما قرار است بیاموزیم تا چطور مثبت فکر کنیم و به این ترتیب قدم اول را برای قرار گرفتن در مسیر رسیدن به آرزوها برداریم. 

حالا جک کانفیلد در کتاب کلید کاربردی قانون جذب به مخاطبان آموزش می‌دهد قانون جذب چگونه برایشان کار می‌کند. او که خود نمونه بارزی از افرادی است که از همین طریق توانسته است به خواسته‌هایش دست پیدا کند، در این کتاب با تجربیاتش و همچنین راهکارهایی که ارائه می‌کند افراد بیشتری را به خود جذب می‌کند. 

کتاب کلید کاربردی قانون جذب با گفته‌های اساتید بزرگ و افراد موفقی آغاز می‌شود که هم درباره این قانون و هم از این کتاب صحبت کرده‌اند. به این ترتیب می‌توانیم در تجربه آنان هم شریک و سهیم شویم. در این کتاب و با استفاده از قانون جذب می‌توانیم یک رابطه عاطفی عمیق و موفق برقرار کنیم، ثروت و درآمدمان را به مییزان دلخواه برسانیم و به اهدافی که داریم، نزدیک شویم. 

کتاب کلید کاربردی قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب کلید کاربردی قانون جذب به شما کمک می‌کند تا در مسیر تحقق رویاها و خواسته‌هایتان گام بردارید و به آنچه که لیاقتش را دارید، برسید. خواندن این کتاب را به همه شما پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره جک کانفیلد 

جک کانفیلد پیش از آنکه به نویسنده و سخنرانی موفق در زمینه قانون جذب و موفقیت تبدیل شود، فروشندگی و معملی می‌کرد. او را می‌توان نمونه بارزی از کسانی دید که به کمک این قانون به خواسته‌هایشان در زندگی رسیده‌اند. او پیش از انتشار کتاب معروفش، سوپ جوجه برای روح، که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه الهام‌بخش است، آن را به ۱۴۴ ناشر نشان داد و همگی کتابش را رد کردند. 

اما بعد از اینکه این کتاب منتشر شد، از استقبال بسیاری برخوردار شد و او را به عنوان یک راهنما و مربی موفق در زمینه آموزش موفقیت به دنیا شناساند. جک کانفیلد با قلمی که از تجربه‌های زندگی شخصی‌اش سرشار است، می‌نویسد و همین موضوع باعث شده تا کتاب‌های او اینچنین پر طرفدار باشند. او سال‌ها است که با اصول خاص خودش زندگی می‌کند.

دیدگاه جک کانفیلد بیشتر روی روان‌شناسی تمرکز دارد تا کسب و کار. همچنین او تاکید زیادی روی اهمیت گذشته و برخورد صحیح با آن، برای ایجاد پیشرفت فردی و حرفه‌ای دارد. کانفیلد همواره توجه خوانندگان را به چشم‌انداز درونی خاطرات و فرآیندهای فکری جلب می‌کند، چیزی که در برابر رفتارهای بیرونی قرار دارد. او از خوانندگان می‌خواهد به احساسات سخت و دشوارشان توجه کنند و به صورت دقیق، روشی را که با خودشان گفتگوی درونی دارند، مد نظر قرار دهند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۵۹-۴۲-۶
تعداد صفحات۱۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۵۹-۴۲-۶