با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منطقه صفر فضایی

دانلود و خرید کتاب منطقه صفر فضایی

مجموعه داستان علمی - تخیلی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منطقه صفر فضایی  نوشته  حمید نوایی لواسانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منطقه صفر فضایی

کتاب منطقه صفر فضایی نوشته حمید نوایی لواسانی، مجموعه داستان‌های علمی تخیلی برای نوجوانان است. این داستان‌ها موضوعات مختلفی دارند و پیش‌بینی واقع‌بینانه‌ای از دنیای فردا ارائه می‌کنند. 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب منطقه صفر فضایی

حمید نوایی لواسانی در کتاب منطقه صفر فضایی، شش داستان علمی  تخيلی با موضوعات مختلف اعم از ژنتيك، بيولوژيك و ... را نوشته است. داستان‌هایی که به پیشرفت‌های تکنولوژیکی بشری اشاره می‌کنند و در تلاشند تا با در نظر گرفتن سرعت پیشرفت فناوری در جهان، وضعیت جهان فردا را پیش‌بینی کنند. 

این کتاب شش داستان با نام‌های پوست قهوه‌ای، منطقه صفر فضایی، ژن‌های شماره ۷۱۱، شماره سریال کپی، سلام بر انسان‌های زمینی و رفاقت در عالم ضد ماده دارد. 

کتاب منطقه صفر فضایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای نوجوانانی که به داستان‌های علمی تخیلی علاقه‌مندند، جذاب و خواندنی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۵۱۱-۷
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۵۱۱-۷