با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر

دانلود و خرید کتاب کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر

از آغاز تا پایان ۱۳۹۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر  نوشته  تقی اکبرزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر

 کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر، اولین کتا‌ب‌شناسی مستقل و در قالب کتاب، درباره فلسفه هنر به زبان فارسی است که به معرفی ۵۴۹ عنوان کتاب در این زمینه می‌پردازد.

 میان مباحث نظری هنر مانند فلسفه هنر، جامعه‌شناسی هنر، روا‌ن‌شناسی هنر، تاریخ هنر و ... تأثیرات متقابل وجود دارد و نمی‌توان مرز دقیقی میان حوزه‌های یادشده ترسیم کرد. با توجه به ارتباط موضوعی میان فلسفه هنر و حوزه‌های دیگر، برای استفاده هرچه بیش‌تر مخاطبان و علاقه‌مندان این حوزه برخی منابع مرتبط با فلسفه هنر نیز به این کتاب‌شناسی افزوده شده و محدودۀ زمانی آن نیز از ابتدا تا پایان سال ۱۳۹۰ است.

 در کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر با روش طبقه‌بندی موضوعی و ارزیابی دقیق محتوای کتاب‌ها ـــ که وجه تمایز این کتابشناسی است ـــ مداخل به دو بخش تقسیم شده‌اند:

 بخش اول کتاب دربردارندۀ ۳۹۷ عنوان در زمینه کلیات فلسفه هنر است و در بخش دوم دیگر گونه‌های هنری قرار دارند که به ترتیب ۲۹ عنوان به فلسفه هنرهای تجسمی، ۵۳ عنوان به فلسفه معماری و شهرسازی، ۷ عنوان به فلسفه تئاتر، ۱۴ عنوان به فلسفه موسیقی، و ۴۹ عنوان به فلسفه سینما اختصاص دارد.

 خواندن کتاب شناسی توصیفی فلسفه هنر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پزوهشگران هنر و تاریخ هنر به کتاب‌ شناسی توصیفی فلسفه هنر نیاز دارند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۲-۲۹۳-۰
تعداد صفحات۵۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۲-۲۹۳-۰