با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آغوش خوشبختی

دانلود و خرید کتاب آغوش خوشبختی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آغوش خوشبختی  نوشته  جودی اشبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آغوش خوشبختی

کتاب آغوش خوشبختی اثری از جودی اشبرگ با ترجمه شیده جهرانی است. در این کتاب با زبان ساده قوانینی را می‌خوانید که به شما برای برقراری یک رابطه عاطفی موفق و سرشار از عشق کمک می‌کند.

این کتاب قوانینی را که برای داشتن یک رابطه عاطفی موفق باید بدانید به شما می‌گوید. همچنین نکات روشنگری دارد که به شما کمک می‌کند تا به شناخت بهتری از خودتان برسید و به این واسطه بتوانید انتخاب‌های بهتری داشته باشید. 

کتاب آغوش خوشبختی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای تمام افرادی است که به سلامت روابط عاطفیشان اهمیت می‌دهند. 

بخشی از کتاب آغوش خوشبختی

آیا فکر می‌کنید همیشه در رابطه‌هایی که برقرار می‌کنید انتخاب‌های نامناسبی دارید؟ به این نکته که چرا جذب افراد نامناسب می‌شوید، فکر کنید. اگر خود و نیازها و خواسته‌های‌تان را بیشتر بشناسید، در آینده بخت بیشتری خواهید داشت.

اگر در رابطه‌ای شکست خورده‌اید، به معنی آن نیست که بعد از این هم در یافتن فردی مناسب شکست خواهید خورد. می‌توانید از خطاهای گذشته پند بگیرید.

حواس‌تان به الگوهای تکراری باشد! اگر در خانه‌ای بزرگ شده‌اید که یک والد داشته است یا یکی از والدین، خانواده را ترک کرده‌اند، خواهید دید شما هم جذب همسری می‌شوید که بیشتر اوقات در کنارتان نیست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۰۳-۹۱-۶
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۰۳-۹۱-۶