با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها

دانلود و خرید کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها  نوشته  وحید حبیبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها

کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها اثری از وحید حبیبی و جواد حبیبی است. این کتاب درباره کاربرد ژئوتکستایل‌ها است. 

درباره کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها

به جهت ایجاد ایمنی بیشتر در ساخت بناها لازم است که مصالح مناسب استفاده شود. خاک یکی از مصالح مناسبی است که مقاومت خوبی در برابر فشار و برش دارد اما در برابر نیروی کششی مقاومت چندانی از خود نشان نمی‌دهد. برای از بین بردن این مشکل از روش مسلح کردن خاک با عناصر پلیمری استفاده می‌کنند. در این ارتباط کاربرد ژئوتکستایل‌ها، به‌عنوان یکی از منسوجات مصالح ژئوسینتتیکی، به ‌منظور جبران مقاومت کششی، افزایش مقاومت برشی، تقویت و حفاظت خاک‌ها افزایش روز‌افزونی داشته است.

تمرکز مطالعات انجام شده بر روی گستره وسیعی از متغیر‌های مسئله، شامل طول لایه‌های ژئوسینتتیکی (ژئوتکستایل)، فواصل بین مسلح‌کننده‌ها، فاصله اولین لایه مسلح‌کننده از زیر فونداسیون، فاصله پی از لبه شیب و تأثیر زاویه چرخش و آرایش زاویه‌دار مسلح‌کننده‌ها نسبت به ‌پی، می‌باشد. به‌منظور کاربردی نمودن نتایج و ارائه معیار‌های مهندسی، تمامی پارامتر‌ها به‌دست آمده نسبت به‌عرض پی، بی‌بُعد شده و مقادیر بهینه برای هر کدام از متغیر‌های تحلیل، برای دستیابی به ‌بیشترین ظرفیت باربری برای پی، به‌دست آمده است.

کتاب مبانی طراحی و اجرایی ژئوسنتتیک ها در استحکام شیروانی ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب اثری مفید و کاربردی برای دانش‌جویان و دانش‌آموختگان رشته عمران است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۹۰۹-۸‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۹۰۹-۸‬‬