کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) اثر فاطمه شجاع صفت

دانلود و خرید کتاب حفره دهان (۲۰۲۰)

کتاب جامع آمادگی آزمون ارتقا و بورد

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حفره دهان (۲۰۲۰)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب حفره دهان (۲۰۲۰)

کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) نوشته دکتر فاطمه شجاع‌صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس حفره دهان (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب حفره دهان (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب حفره دهان (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۵-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۴۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۵-۵