با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم اثر زک نوریس

دانلود و خرید کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم

خطر در کوهستان سایه‌ها

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم  نوشته  زک نوریس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم

کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم نوشته زک نوریس است. این کتاب با ترجمه مریم حیدریان منتشر شده است.

مجموعه کتاب سه کارآگاه ماجرای اوتیس، کودی و ری دوازده ساله است که بسیار کنجکاو هستند و هربار خودشان را به دردسرهای بزرگ می‌اندازند. آن‌ها به سراغ داستان‌های ترسناک می‌روند و اتفاقات هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارند.

کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم ماجرای سفر به کوهستان و اِسنوبُردسواری است، اما از آن هیجان انگیزتر تمرین در کنار دو قهرمان این رشته است. کودی و اوتیس همراه دختر عمه شان، ری، به استراحتگاه کوهستان سایه‌ها سفر کرده اند. یک سفر آرام و بی دردسر. اما هرجا این سه کارآگاه باشند ماجراهای عجیبی اتفاق می افتد

خواندن کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های پر هیجان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب این سه کارآگاه؛ جلد سوم

«که این‌طور، باز هم ممنونم.» با سر دوقلوها را نشان داد. «پسر پُرانرژی‌م کودی، و برادر دوقلوش اوتیس. خواهرزاده‌م ری. دختر خواهرم معمولاً با ما سفر می‌کنه. ایشون هم دوست و دستیارم ماکسیم چترتون.»

مرد موقر قدبلند و موخاکستری گفت: «دستیار، دوست و کمک‌حالِ همیشگی خانواده!»

مربی پرسید: «اولین‌باره به استراحتگاه سفر می‌کنین؟»

ماکسیم جواب داد: «چند سال پیش، برای اسکی کردن زیاد می‌اومدم کوهستان سایه‌ها. صاحبش، اُسکار فردریکسون، باهام دوست شده. بهم گفته بود امیدهای جوون المپیک قراره بیان اینجا. می‌دونستم برای بچه‌ها غافلگیری بزرگیه.»

مربی لبخندی زد و گفت: «شنیده بودم که می‌آین. من هم برای ملاقات با آقای کارسون همون‌قدر هیجان‌زده‌ام که کودی از دیدن جاش و ترنت ذوق کرد. ما اومدیم اینجا تا برای مسابقهٔ سیلور کِریک۱۴ آماده بشیم که ماه آینده در آسپِن برگزار می‌شه. برامون فرصتیه تا بهترین شرکت‌کننده‌هامون رو به‌صورت خصوصی تمرین بدیم و جدا از امکانات محل زندگی‌مون تجربیات بیشتری در اختیارشون بذاریم. تازه، الان اوایل فصله و اینجا خیلی آرومه.»

ماکسیم سرش را تکان داد: «می‌دونم می‌خواین تمرین کنین، اما این سه‌تا هم دوست دارن اسنوبردسواری کنن. اُسکار گفت شاید بتونن با شاگردهای شما همراه بشن؛ البته هر موقع وقتشون آزاد باشه.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اوتیس گفت: «نگفته بودی درمورد بهمن خوندی.» خیلی تعجب نکرده بود. ری، اگر کتاب دم دستش نبود، امکان داشت لیست مواد تشکیل‌دهندهٔ پاکت شویندهٔ لباس را هم بخواند.
احمد اسدی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۷۹-۲
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۷۹-۲