با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد اثر کمیل نصیری‌چمبلی

دانلود و خرید کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد  نوشته  کمیل نصیری‌چمبلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد

کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد نوشته کمیل نصیری چمبلی است. در این کتاب به ابعاد کمتر گفته شده زندگی چرچیل می پردازیم در صورتی که سوالی در زمینه ی چرچیل داشته باشید یا می خواهید با یکی از سیاست مدار ترین افراد آشنا شوید این کتاب می‌تواند برای شما مفید باشد. تمام کسانی که علاقه مند به سیاست هستند می توانند با مطالعه ی مشخصات زندگی این فرد بیشتر با چرچیل آشنا شوند.

درباره کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد

 در این کتاب در بخش‌های زندگینامه چرچیل، کتاب هایش و شناخت بیشتر این فرد تدوین شده است. اگر چرچیل بهترین مرد تاریخ بریتانیا باشد فقط برای مردم انگلستان بهترین است، چون آن بهترین بودن ماحصل رنج، عذاب و استثمار عده‌ای دیگر در دنیا بوده است. از سال ۱۹۰۰ تا به امروز بشریت و جهان تغییرات عمدهای از سر گذرانده است. دگرگونی‌های بنیادی در نظریه ها و کاربست آنها، معیارِ آزادی های فردی و رسوم مذهبی و علم و فناوری و صنعت را محک زد. فضای فکری جهان معاصر بر بشر دوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیکتر تبدیل کرده است. وینستون چرچیل یکی از برجسته ترین سیاستمداران تاریخ است که از ابتدای فعالیت های پرتنش سیاسیاش به اوج شهرت و عنوان نخست وزیر قهرمان بریتانیا در جنگ جهانی دوم رسید. او نویسندهای نامدار بود و در ۱۹۵۳ جایزه نوبل ادبیات را به دست آورد. وینستون چرچیل نظامی، سخنران، نقاش و خبرنگار جنگی معروفی هم به شمار می‌رفت.

خواندن کتاب اگر چرچیل موسیقی‌دان می‌شد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و زندگینامه پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۹۰۱-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۹۰۱-۲