با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آزمایشگاه شیمی عمومی ۱ اثر محمد حیدری

دانلود و خرید کتاب آزمایشگاه شیمی عمومی ۱

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمایشگاه شیمی عمومی ۱  نوشته  محمد حیدری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آزمایشگاه شیمی عمومی ۱

آزمایشگاه شیمی عمومی ۱ نوشته محمد حیدری و محمد شفیعی جایدری است که در آن همه نکات ایمنی و فنی و تخصصی مربوط به آزمایشگاه و کار در آزمایشگاه را می‌خوانید.

آزمایشگاه شیمی از جدی‌ترین مکآن‌ها در مراکز علمی و صنعتی است. هر شیمیدانی‌که از خطرات احتمالی مواد شیمیایی آگاهی بیابد در مراقبت و نگهداری و دفع مواد شیمیایی نیز دقت می‌کند؛ بااینحال حوادثی در آزمایشگاه شیمی روی می‌‌دهد که بیشتر برگرفته از بی‌دقتی و غفلت و بی‌نظمی است. برای امنیت در آزمایشگاه، نکاتی باید رعایت شود؛ هرچند رعایت آن‌ها به تنهایی، سلامت آزمایش‌کننده را تضمین نمیکند؛ اما احتمال بروز خطر را به کمترین‌‌حد، کاهش می‌دهد.

از دیگر خطرها در آزمایشگاه، وجود وضعیت‌های پیش‌بینی ناپذیر است که همواره در آزمایشگاه و در روند آزمایش به وجود می‌آیند؛ اما با هوشیاری و ریزبینی، پیشگیری از خطرها، شدنی است.

پیش از رفتن به آزمایشگاه، نخست، باید قوانین و نکات ایمنی مربوط به آزمایشگاه را مطالعه کرد؛ سپس با وسایل آزمایشگاه و شیوۀ استفاده از هرکدام آشنا شد.

نکتۀ بایسته هنگام بروز حوادث، حفظ خونسردی و آرامش؛ سپس برگزیدن راهکاری درخور، برای مقابله با خطر و تهدید است. این فصل کاربر آزمایشگاه را با نکات و قوانین بایسته و وسایل آزمایشگاه، آشنا می‌کند.

 خو.اندن کتاب آزمایشگاه شیمی ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان رشته شیمی 


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۱۳۷۵۷۰
۱۳۹۹/۱۱/۱۱

این کتاب به دلیل متن روان و ساده و استفاده از تصاویر فوق العاده با کیفیت، من رو جذب خودش کرد

س
۱۴۰۰/۱۰/۰۱

لطفا ازمایشگاه شیمی ۲ رو هم بزارید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۱۴-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۱۴-۰