با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب درمان اختلال های یادگیری اثر صدیقه نظری

دانلود و خرید کتاب درمان اختلال های یادگیری

مداخله‌های هنری و بازی درمانی

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درمان اختلال های یادگیری  نوشته  صدیقه نظری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب درمان اختلال های یادگیری

درمان اختلال های یادگیری؛ مداخله‌های هنری و بازی درمانی نوشته صدیقه نظری است که در انتشارات ندای کارآفرین به چاپ رسیده است.

اختلالات یادگیری از عوامل مهم افت تحصیلی برخی از دانش­‌آموزان است و تعیین روش‌های درمانی مناسب می‌تواند باعث موفقیت تحصیلی آنها و افزایش احساس عزت نفسشان شود. اصطالح اختلال یادگیری، از نیاز به تشخیص و خدمت به دانش‌آموزانی برخاسته است که به طور مداوم در کارهای درسی خود با شکست مواجه می‌شوند و در عین حال در چهارچوب سنی کودکان استثنایی نمیگنجند. ظاهری طبیعی دارند، رشد جسمی و قد و وزنشان حاکی از بهنجار بودن آنان است. هوش آنها کمابیش عادی است، به خوبی صحبت می‌کنند، مانند سایر کودکان بازی می‌کنند و مثل همسالان خود با سایرین ارتباط برقرار می‌کنند. در خانه نیز یاری‌های لازم را دارند و کارهایی را که والدین به آنان واگذار می‌کنند به خوبی انجام می‌دهند. لیکن توانایی لازم برای به جریان اندازی اطلاعات برای بیان کردن و به ویژه ، نوشتن را ندارند.

اختلال یادگیری دسته‌ای از اختلالات مربوط به کودکان است که شامل اختلال در خواندن یا اختلال در ریاضیات و یا اختلال در دیکته‌نویسی است.

اختلال یادگیری زمانی تشخیص داده می‌شود که پیشرفت کودک برای خواندن، نوشتن و ریاضیات پایین‌تر از سطح سنی، هوشی و تحصیلی مورد انتظار باشد.

نظر به اهمیتی که بازی‌درمانی در حل مشکلات رفتاری و یادگیری کودکان می‌تواند ایفا کند، کتاب حاضر به دنبال تبیین مقوله اختلال یادگیری و نقش بازی‌درمانی در بهبود و رفع آنهاست، همچنین ورای تبیین راهبردهایی در قالب مداخله‌های هنری و بازی‌درمانی نیز در فصول کتاب ارائه می‌شود که برای درمانگران و معلمان بسیار مناسب است.

 خواندن کتاب درمان اختلال های یادگیری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

درمانگران، والدین و معلمان.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۹۵۷۷۷۹
۱۴۰۰/۰۱/۰۹

یکی از کتاب ها برای اختلال یادگیری است که برای مطالعه و افزایش آگاهی جهت انواع اختلالات یادگیری مفید است.

shokotash
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

چرا پس پی دی افه ؟؟؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۵
شابک۹۷۸۶۰۰۴۸۲۶۴۱۹
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۵
شابک۹۷۸۶۰۰۴۸۲۶۴۱۹