با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین اثر مرتضی ایمانی

دانلود و خرید کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین

آموزش ساده‌ترین الگوهای مکالمه و جمله‌سازی عربی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین  نوشته  مرتضی ایمانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین

مقدمه

کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین نوشته مرتضی ایمانی است. این کتاب آموزش ساده‌ترین الگوهای مکالمه و جمله‌سازی عربی است. زبان وسیله‌ای برای برقراری رابطه و فهم مقصود و انتقال آن است که یادگیری آن با توجه به شرایط مختلف متفاوت است. شرایط دنیا امروز ایجاب می‌کند تا بتوانیم در روابط خود با دیگران از زبان به درستی بهره بگیریم. از سوی دیگر زبان عامل آشنایی با فرهنگ‌های سرزمین‌های دیگر خواهد شد.

درباره کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین

زبان عربی هم جدای از این قاعده نیست و از آن جا که با زبان فارسی در ارتباط است و زبان قرآن و احادیث پیامبران بوده است، پس بر هر ایرانی واجب است آن را در حد ضرورت بیاموزد.

ما با توجه به روز افزون بودن سفرهای ایرانیان به کشورهای عربی و موقعیت مهم ایران نسبت به این کشورها سعی داریم شما را با الگوهای جمله‌سازی در شرایط مختلف آشنا کنیم تا از آن ها بهره گرفته و با عرب زبانان در ارتباط باشید.

این کتاب در ابتدا شامل الگو‌های مختلف جمله‌سازی همراه با تمرین و ترجمه است. هم چنین در فصل دوم به بررسی متن‌ها با موضوعات مختلف می‌پردازیم تا زبان‌آموز با ساختار متن عربی آشنا شود و عبارات را داخل متن بیاموزد و در فصل سوم آن، با ارائه کلمات مهم به صورت دسته‌بندی شده خواهیم پرداخت که همه این مجموعه در گرو تلاش و ممارست زبان‌آموز در امر یادگیری است.

خواندن کتاب الحوار و التطبیق؛ گفت‌و‌گو و تمرین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یادگرفتن زبان عربی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۷۹۷-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۷۹۷-۸