با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به روش خود ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب به روش خود ثروتمند شوید

س‍ری‍ع‌‌ت‍ر از ح‍د ت‍ص‍ور خ‍ود ب‍ه‌ ه‍دف‌ه‍ای‌ م‍ال‍ی‌‌ت‍ان‌ ب‍رس‍ی‍د

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به روش خود ثروتمند شوید  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب به روش خود ثروتمند شوید

کتاب به روش خود ثروتمند شوید، اثری عالی از برایان تریسی برای پاسخ دادن به یک پرسش است: چطور سریع‌تر از حد تصور خود به هدف‌های مالی‌تان برسید. این کتاب را با ترجمه‌ی مهدی قراچه‌داغی بخوانید.

درباره‌ی کتاب به روش خود ثروتمند شوید

برایان تریسی، نویسنده‌ی مشهور کتاب‌های موفقیت و ثروت در دنیا است. او در کتاب به روش خود ثروتمند شوید، تجربه‌های خودش را با ما درمیان می‌گذارد. تجربه‌هایی که در طول سال‌ها او را از یک فروشنده‌ی معمولی به یک میلیونر تبدیل کرده است. او در کتاب به روش خود ثروتمند شوید می‌گوید که برای ثروتمند شدن و برای اینکه سریع تر از حد تصور خود به هدف‌های مالی‌تان برسید باید بر اساس یک ضرب‌المثل چینی جلو بروید. شما باید یک نیاز را پیدا کنید و با رفع کردن آن نیاز به ثروت برسید.

در کتاب به روش خود ثروتمند شوید، می‌آموزید که چطور سریع تر از حد تصور خود به هدف‌های مالی‌تان برسید

کتاب به روش خود ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید یک پیشرفت مالی موفق داشته باشید و زندگی اقتصادی خودتان را تغییر بدهید، کتاب به روش خود ثروتمند شوید برای شما است.

درباره‌ی برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده‌ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک کشتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره‌های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند.

مهدی قراچه‌داغی

مهدی قراچه‌داغی، متولد سال ۱۳۲۶ در کاشان است. قراچه‌داغی مترجم کتاب‌های روان‌شناسی، تربیت کودک و نوجوان، کسب‌وکار، اقتصاد و رمان است. وی از سال ۱۳۵۱ ترجمه کتاب را آغاز کرده‌است و تا زمان نگارش این مقاله، ۵۱۰ عنوان کتاب را ترجمه کرده‌است، که از میان آن‌ها بیش از ۳۵۰ عنوان در حوزه روان‌شناسی بوده‌است.

بخشی از کتاب به روش خود ثروتمند شوید

موفق‌ها عادت‌های خوب دارند که سبب می‌شود رفتارهای مثبت و مولدی را به نمایش بگذارند. اما ناموفق‌ها عادت‌های بدی پیدا کرده‌اند و بنابراین رفتار و کردارشان به گونه‌ای است که کارشان به شکست می‌انجامد. شاید بهترین عادتی که می‌توانید در خود ایجاد کنید این است که همه روزه خود را به شکلی اندیشمندانه و مولد آغاز کنید؛ تا در ساعاتی که در پیش دارید، با موفقیت بیشتری عمل کنید. در اینجا شما را با فرمولی آشنا می‌کنم که به من و هزاران نفر دیگر، کمک فراوان کرده است. تصمیم بگیرید به مدت بیست و یک روز به این توصیه‌ها عمل کنید. بی آنکه در این فاصله آن‌ها را مورد قضاوت قرار دهید. تا زمانی که این رفتارها را به مدت بیست و یک روز دنبال می‌کنید، تمام دنیایتان به شکلی اعجاب برانگیز، متحول می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۷/۳۰
شابک‫‬‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۰۴-۳‬
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۷/۳۰
شابک‫‬‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۰۴-۳‬