با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم اثر سودا صیامی اوجور

دانلود و خرید کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم  نوشته  سودا صیامی اوجور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم

کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم نوشته سودا صیامی اوجور است. این کتاب شرح می‌دهد عشق چیست، عشق باور و احساسی عمیق و لطیف است که با حس صلح‌ دوستی و انسانیت در تطابق است‎.

درباره کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم

لذتی مثبت است که موضوع آن زیبایی است، هم چنین احساسی عمیق، علاقه ‌ای لطیف و یا جاذبه ‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد و می‌‌تواند در حوزه ‌هایی غیر قابل تصور ظهور کند. عشق و احساس شدید دوست داشتن می‌‌تواند بسیار متنوع باشد و می‌‌تواند علایق بسیاری را شامل شود. در بعضی از مواقع، عشق بیش از حد به چیزی می‌ تواند شکلی تند و غیر عادی به خود بگیرد که گاه زیان آور و خطرناک است و گاه احساس شادی و خوشبختی می‌‌بخشد. اما در کل عشق باور و احساسی عمیق و لطیف است که با حس صلح ‌دوستی و انسانیت در تطابق است. عشق نوعی احساس عمیق و عاطفه در مورد دیگران یا جذابیت بی انتها برای دیگران است. در واقع عشق را می‌‌توان یک احساس ژرف و غیر قابل توصیف دانست که فرد آن را در یک رابطه دو طرفه با دیگری تقسیم می‌‌کند. با این وجود کلمه «عشق» در شرایط مختلف معانی مختلفی را بازگو می‌کند: علاوه بر عشق رومانتیک که ملغمه ‌ای از احساسات و میل جنسی است، انواع دیگر عشق مانند عشق افلاطونی، عشق به خانواده را می‌‌توان متصور شد و در واقع این کلمه را می‌‌توان در مورد هر چیز دوست داشتنی و فرح بخش مانند فعالیت ‌های مختلف و انواع غذا به کار برد. «گراهام را دوست دارم». در زبان یونانی برای انواع مختلف عشق کلمات متفاوتی وجود دارد و در واقع کلمه عشق در زبان یونانی در قالب کلمات متعدد بیان می‌شود، اما در انگلیسی این کلمه با یک قالب هزاران معنی را تداعی می‌‌کند.

این کتاب اهمیت عشق را می‌گوسد.

خواندن کتاب اگر عشق نبود، چطور زندگی می‌کردم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی عاشقانه پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۸۳-۰
تعداد صفحات۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۸۳-۰