با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اردیبهشت

دانلود و خرید کتاب اردیبهشت

زندگی‌نامه‌ی شهید غلامرضا کیان‌پور

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اردیبهشت  نوشته  محمدعلی  آقامیرزایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اردیبهشت

در کتاب اردیبهشت، اثر محمدعلی آقامیرزایی سرگذشت شهید غلامرضا کیان‌پور را می‌خوانید.

شهید غلامرضا کیان‌پور در سال ۱۳۳۳ در خانواده‌ای متدین در کرج به دنیا آمد. پدر و مادرش به دلیل عشق و ارادت به حضرت ثامن‌الائمه (ع) نام این مولود را «غلامرضا» گذاشتند. او با وجود مشکلات و سختی‌های فراوان که در راه تأمین مخارج تحصیل بر سر راهش قرار داشت، در عرصه علم و دانش درخشید و توانست دیپلم خود را در دو رشته طبیعی و ریاضی کسب کند. با شدت یافتن جریان انقلاب، به صفوف مبارزان پیوست و در راهپیمایی‌ها، تظاهرات و پخش اعلامیه‌های حضرت امام(ره) همراه با مردم مسلمان، فعالانه شرکت کرد و در سقوط شهربانی کرج نقش اساسی و مهمی‌ را داشت.

غلامرضا با پایان یافتن دوره خدمت نظام وظیفه، در سال ۱۳۶۰ لباس خاکی پوشید و عازم جبهه‌های نبرد شد؛ سپس به عضویت رسمی سپاه کرج درآمد و چون روح بی‌قرارش تاب ماندن نداشت به جبهه‌های جنوب رفت و به دلیل استعداد و توانایی ویژه‌اش در واحد حفاظت اطلاعات لشکر دهم سیدالشهدا (ع) به فعالیت ادامه داد.

وی در عملیات‌های «والفجر مقدماتی» و «کربلای ۱» حضور چشمگیری داشت و در «والفجر ۲» به سختی مجروح شد. بعد از عملیات «بیت‌المقدس» همراه جمعی از نیروها عازم سوریه و لبنان شد و مدت چهار ماه در آنجا به مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی پرداخت.

 خواندن کتاب اردیبهشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به ادبیات پایداری و سرگذشت‌نامه‌های شهدا

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۴۵۵-۲-۹
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۴۵۵-۲-۹

تجربه بهتر در اپلیکیشن