با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اصول بازاریابی خدمات مالی اثر کریستین انیو

دانلود و خرید کتاب اصول بازاریابی خدمات مالی

راهنمای علمی و نظری

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول بازاریابی خدمات مالی  نوشته  کریستین انیو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اصول بازاریابی خدمات مالی

اصول بازاریابی خدمات مالی نوشته کریستین انیو و نیجل ویت یک راهنمای نظری و عملی بازاریابی و خدمات مالی است.

 درباره کتاب اصول بازاریابی و خدمات مالی

در این کتاب که با هدف بهبود بازاریابی خدمات مالی نگاشته شده است، انواع مدل‌های تئوریک و کاربردی مناسب و همچنین مثال‌های عملی متعدد ارائه شده است و به همین دلیل می‌تواند به عنوان منبع درسی معتبر در دانشگاه‌ها تدریس شده و به لحاظ طرح مباحث نظری و تئوریک و بررسی جنبه های عملی بازاریابی خدمات مالی، برای مدیران و کارشناسان سازمانهای ارائه کننده خدمات مالی، بویژه بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌ها و کارگزاری‌های بورس و موسسات سرمایه گذاری و لیزینگ قابل استفاده است.

این کتاب در سه بخش و شانزده فصل به بررسی فرایند بازاریابی خدمات مالی در دو بعد عملی و نظری می‌پردازد. بخش نخست کتاب به عوامل مهم تشکیل دهنده بازار خدمات مالی اختصاص یافته است. ارائه این توضیحات به درک و فهم چگونگی وضعیت بازار خدمات مالی و همچنین نحوه پاسخگویی به مشتریان خدمات مالی کمک شایانی می‌کند. در بخش دوم، بر استراتژی‌های متقاعدسازی مشتریان برای استفاده از خدمات مالی و نیز اجزای آمیخته بازاریابی خدمات نظیر انواع محصولات خدمات مالی، استراتژی‌های ترفیعی، قیمت‌گذاری و نیز مشخصات کانال‌های توزیعمربوط به خدمات مالی تاکید شده است. در بخش سوم نیز استراتژی‌های مختلف مدیریت ارتباط بامشتریان، ارائه خدمات و میزان کیفیت این خدمات، افزایش رضایتمندی مشتریان، رفتار منصفانه با مشتریان و مدیریت عملی رابطه با مشتریان به بحث گذاشته شده است.

 خواندن کتاب اصول بازاریابی خدمات مالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران و کارشناسان سازمانهای ارائه کننده خدمات مالی، بویژه بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌ها و کارگزاری‌های بورس و موسسات سرمایه گذاری.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۴۸۸۵-۶-۱
تعداد صفحات۳۶۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۴۸۸۵-۶-۱