با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسران حفاظت حرفه‌ای؛ خشونت، جرم و جنایت

دانلود و خرید کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ خشونت، جرم و جنایت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ خشونت، جرم و جنایت  نوشته  عادل  شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ خشونت، جرم و جنایت

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای: خشونت، جرم و جنایت به قلم عادل شیرازی و عارف شیرازی، با هدف بررسی و شناسایی عوامل مختلف خشونت، جرم و جنایت مانند تهدید ها و مواد مخدر و ... به رشته‌ی تحریر درآمده است.

این کتاب از سری مجموعه کتب افسران حفاظت حرفه‌ای است و به مسائل مرتبط با خشونت، جرم و جنایتمی‌پردازد لذا هر مامور و افسر و همچنین مدیران امنیتی و حفاظتی باید بر این مباحث اشراف کامل داشته باشد.

در این کتاب موضوعات خشونت، جرم و جنایت در محل کار و شناسایی روش‌ها سوء مصرف مواد مخدر، اعتصابات و اعتراضات همچنین مداخله در بحران به طور مفصل مورد بررسی قرارگرفته است. در انتهای هر فصل به منظور یادگیری بهتر، از مطالب ارائه شده تعدادی سوال به صورت چهارگزینه‌ای و صحیح و غلط ارائه شده است.

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای: خشونت، جرم و جنایت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب حاضر برای کلیه پرسنل سازمان اطلاعاتی ایران در راستای حفظ امنیت ملی مفید خواهد بود. چرا که مجموعه کتب افسران حفاظت حرفه‌ای بر اساس تازه‌ترین و ارزشمندترین منابع روز دنیا در قالب مجموعه‌ای دنباله‌دار، با موضوع حفاظت و حراست چاپ شده‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰۶۰-۶
تعداد صفحات۱۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰۶۰-۶