با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آنک جنگ، اینک داستان

دانلود و خرید کتاب آنک جنگ، اینک داستان

گزارش سلسله نشست‌های نظری ادبیات داستانی دفاع مقدس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آنک جنگ، اینک داستان  نوشته  احمد  شاکری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آنک جنگ، اینک داستان

کتاب آنک جنگ، اینک داستان اثر احمد شاکری، گزارش سلسله نشست‌های نظری ادبیات داستانی دفاع مقدس است.

درباره‌ی کتاب آنک جنگ، اینک داستان

کتاب آنک جنگ، اینک داستان اثر احمد شاکری، گزارشی از سلسله نشست‌های نظری ادبیات داستانی دفاع مقدس است. در هرکدام از این نشست‌ها یه یکی از موضوعات مرتبط با ادبیات داستانی پرداخته است. از میان موضوعات مقالات کتاب آنک جنگ، اینک داستان می‌توان به آرمان‌گرایی در ادبیات دفاع مقدس، مبانی طنز در ادبیات دفاع مقدس، مفهوم شخصیت‌ها در داستان‌ها، رویکرد واقع‌گرایانه در داستان‌ها، بررسی جایگاه داستان‌های دفاع مقدس در سینمای اقتباسی و ... اشاره کرد.

کتاب آنک جنگ، اینک داستان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به مطالعه کتب نقد و پژوهش‌های ادبی در حوزه‌ی داستان دفاع مقدس از خواندن کتاب آنک جنگ، اینک داستان لذت می‌برند.

بخشی از کتاب آنک جنگ، اینک داستان

فضاي ادبي کشور ما در کليت خود و ادبیات دفاع مقدس به نحو جزئي از خلا برنامه ريزی، کشف استعدادهای جوان، برگزاری موفق حلقه‌های نقد جدی، کاربست رويکردهای بومی و اسلامی در نقد و بنيان نهادن اسلوب‌های شناخته شده در حوزه‌ي نقد رنج مي‌برد و اين قضيه سال‌هاست که ادامه دارد. بخشي از اين ضعف به مديريت‌هاي فرهنگي و ادبي بر مي‌گردد و بخشي به خاستگاه ادبي و سنت‌هاي ادبي که از ديرباز در کشور ما وجود داشته و شکل گرفته است. مجموعه اين ها وضعيت کنونی ادبيات داستاني را به گونه اي رقم زده است که جريان‌هاي ادبی و به گونه‌اي خاص، شکل‌گيري گونه‌هاي ادبي و رشد و تطور آن‌ها، عملا تحت مراقبت و دقّت نظر منتقدين پيش نمي‌رود. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۱-۰۳۱-۵
تعداد صفحات۵۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۱-۰۳۱-۵