با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همینه که هست

دانلود و خرید کتاب همینه که هست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همینه که هست  نوشته  ربه‌کا الیوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همینه که هست

همینه که هست نوشته ربه‌کا الیوت از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

درباره کتاب همینه که هست

این کتاب داستان دو خواهر و برادر را روایت می کند که با وجود معلولیت جسمی – حرکتی دختر داستان، ارتباط عاطفی عمیقی بین آنها برقرار است. در این کتاب‌ها ماجراهای این خواهر و برادر به زیبایی به تصویر کشیده شده است.

خواندن کتاب همینه که هست را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۷-۹
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۷-۹