با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود! اثر کاری دان بارون

دانلود و خرید کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود!

راهنمایی برای آرام‌سازی کودکان مضطرب به همراه فعالیت‌های آموزشی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود!  نوشته  کاری دان بارون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود!

وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود! نوشته کاری دان بارون از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

 درباره کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود!

وقتی کودکی مضطرب است ممکن است تصور کنیم او یک مشکل رفتاری دارد. اضطراب موقعیتی در ذهن است که افراد نمی‌توانند آن را ببینند. این کتاب به معرفی راهکارهایی برای رفع اضطراب کودکان می‌پردازد. نویسنده با ارائه تمرین‌ها و فعالیتهایی کودک را نسبت به نقاط قوت خود آگاه می‌سازد، به شکلی که کودک بتواند به راحتی از نگرانی‌ها و اضطراب‌های خود عبور کند.

خواندن کتاب وقتی نگرانی‌های من خیلی زیاد می‌شود! را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی است که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۷۰-۰۴-۱
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۷۰-۰۴-۱