با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان

دانلود و خرید کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان  نوشته  پدرام حکیم‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان

کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان نوشته پدرام حکیم‌زاده و حیدر شجاعی است که به اطلاعات جامعی است از تصویرگری حشرات در نقاشی‌ها و تصویرگری‌ها.

درباره کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان

وقتی به طراحان گرافیک سفارش طراحی آرم یا لوگو داده می‌شود اگر طراح بخواهد از نمادهای تصویری و به ویژه نمادهای حیوانی استفاده کنند، برای شناخت ابعاد مختلف سمبلیک آن نماد باید مطالعات فراوانی انجام دهد .این کتاب با دادن شناخت ابعاد مختلف هر نماد و انتخاب بهترین لوگوها (ده لوگو برای هر نماد)، از میان صدها لوگوی طراحی شده در جهان ، بر آن است تا با راهنمایی به طراحان زودتر به مقصد برسند. در طراحی آرم، لوگو و یا نشانه « سطح» اهمیت ویژه ای دارد . لوگو های موفق جهان معمولا با یکی از سه سطح اصلی یعنی دایره ، مربع و یا مثلث ساخته شده اند . برای طراحی لوگوهای حیوانی یا از شکل کلی آن حیوان و یا از بخشی از آن حیوان که معمولا سر آن است استفاده می شود. حیوان می‌تواند از روبه‌رو ، سه رخ و یا نیم‌رخ طراحی شود که هرکدام بیان متفاوتی دارند. این کتاب یک راهنمای جامع و کاربردی است برای شناخت ویژگی‌های دیگر ساخت لوگو و نقاشی.

خواندن کتاب ده نماد، صد نشان؛ جلد ۶ خزندگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به نقاشی و گرافیک پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۵۰-۷۹-۵
تعداد صفحات۱۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۵۰-۷۹-۵