با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج  نوشته  باب باستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج

کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج اثر باب باستین است که درباره نکات مهم در ازدواج و تداوم رابطه همسران سخن می‌گوید.

 درباره کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج

مقوله‌ی ازدواج نسبت به بیست یا سی سال قبل به طرز چشمگیری فرق کرده است. در جوامع امروزی، بیش از نیمی از ازدواج‌ها به دلایل مختلف با شکست مواجه می‌شوند و حتی فکر کردن به این آمار، «تعهد» را زیر سؤال می‌برد!

حقیقت امر این است که در یک رابطه، اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست و اختلاف‌نظر، بحث و درگیری پیش می‌آید. در کل، حفظ و تداوم یک رابطه، امری دشوار است و تعهد دو طرف رابطه را طلب می‌کند. پس از جدایی، در اغلب مواقع دو طرف رابطه احساس می‌کنند یک چیزی کم دارند و چند روزی که از گرماگرم متارکه می‌گذرد، احساس استیصال و درماندگی بر یک یا هر دو طرف غالب می‌شود.

گرچه ایجاد رابطه‌ای سالم و پایدار دشوار است، اما محال نیست...صدها روش وجود دارد که برای بهبود و استحکام روابط خود می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در این کتاب ۱۰۱روش را می‌خوانید که شما را وارد مسیر درست در روابط زناشویی می‌کند.

 خواندن کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه زوج‌های جوان مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب  ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای بهبود روابط زناشویی و تداوم ازدواج

در اوایل آشنایی که زوج‌ها تازه به هم رسیده‌اند، همه‌چیز تازه و هیجان‌انگیز است و هر یک از آنان کاستی‌های طرف‌مقابل را نادیده می‌گیرد؛ اما پس از مدتی، عیب‌جویی و غر زدن آغاز می‌شود و عبارت «عزیزم، چه‌قدر خوشگل شدی!» جای خود را می‌دهد به «این لباس چیه پوشیدی؟!» یا «این چه سر و شکلیه برای خودت درست کردی؟!» اگر این عبارت‌ها به گوشتان آشناست و رابطه‌تان دچار چنین وضعیتی شده است، باید هر دوی شما دست به دست هم دهید و چاره‌ای برایش بیندیشید. ابتدا، صادقانه این حقیقت را بپذیرید که اوضاع عوض شده است. بعد، کارها و رفتارهایی را به یاد آورید که هر یک از شما در اوایل آشنایی و ازدواجتان انجام می‌دادید و برای همسرتان جذابیت داشت. آنگاه، با هم قرار بگذارید که از نو شروع کنید. در حقیقت، هر دوی شما باید روی این موضوع کار کنید. این کارِ ساده‌ای نیست، اما شدنی است. با فراموش کردن گذشته و بخشیدنِ هم شروع کنید و بعد دلبری را از سر بگیرید! فقط روی ویژگی‌های مثبت و دلپذیر همسرتان تمرکز کنید و بر روی مسائل جزئی و پیش‌پاافتاده چشم ببندید. یادتان باشد که این کار یک‌شبه میسر نمی‌شود، پس صبور و شکیبا باشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۲-۲۳-۹
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۲-۲۳-۹