با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مرد واقعی

دانلود و خرید کتاب مرد واقعی

دوزاده‌ی تعهد یک مرد واقعی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرد واقعی  نوشته  لری وینگت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مرد واقعی

مرد واقعی کتابی با موضوع تعهد اثر کِریس وایدنِر و لَری وینگِت، مربیان حوزه خودشناسی و رشد فردی است. نویسندگان در این کتاب درباره دوزاده تعهد یک مرد واقعی سخن می‌گویند

درباره کتاب مرد واقعی

مردان به معنای واقعی در حال مبارزه برای زندگی خود هستند و می‌خواهند بفهمند که چه کسی هستند، چه کسی باید باشند یا چه کسی می‌خواهند باشند. آن‌ها نمی‌توانند بفهمند که چگونه طبق آرمان‌هایی که جامعه از آن‌ها می‌خواهد، زندگی کنند و چگونه خاطرات شکست‌هایشان را در این راه فراموش کنند و به زندگی ادامه دهند. همه این‌ها به معنای آن است که خانواده‌ها نیز در بحران به سر می‌برند.

 در کتاب مرد واقعی حقایق مهمی درباره سبک زندگی و تعهدات یک رمد واقعی می خوانید. در این کتاب فرامی‌گیرید که یک مرد واقعی از هر منظری یک انسان خوب است. او بر هر چیزی که صحیح است، پافشاری می‌کند و به جای کسانی که نمی‌توانند حرف بزنند، حرف می‌زند. او یک تأمین‌کننده و یک رهبر است، ارزش‌های اساسی دارد، با همسرش مثل یک شریک گران‌قدر رفتار می‌کند و به بچه‌هایش یاد می‌دهد که چطور مستقل و سازنده باشند. او راهش را خودش پیدا می‌کند و مسئولیت اقدامات، امور مالی و سلامتی‌اش را بر عهده می‌گیرد.

شخصیتی که در درونتان پرورش داده‌اید، همان چیزی است که در لایه‌های بیرونی زندگی‌تان نشان داده می‌شود. اگر بچه‌های شما بی‌ادب هستند، به این دلیل است که احترام یک ارزش اساسی برای شما نیست. اگر به ملاقاتتان دیر می‌رسید، به این دلیل است که برای زمان فرد دیگر احترام قائل نیستید. اگر در ترافیک سنگین مدام جلوی دیگران می‌پیچید و تغییر مسیر می‌دهید، به این دلیل نیست که شما عجله دارید بلکه به این دلیل است که به دیگران احترام نمی‌گذارید.

 در کتاب یک مرد واقعی می‌آموزید که ارزش‌های اصلی شما تصمیماتی را که می‌گیرید، مشخص می‌کنند. تصمیماتی که می‌گیرید، حقیقت شما را مشخص می‌کنند. به عنوان یک جامعه، حقیقت فعلی ما نتیجه تصمیمات مردم بر اساس ارزش‌های اصلی آن‌ها است.

زمانی که ارزش‌های اصلی شفاف باشند، تعیین اولویت‌ها آسان است. زمانی که اولویت‌ها پایه‌ریزی می‌شوند، تصمیم‌گیری آسان‌تر می‌شود. این به معنای آن است که همه چیز آسان‌تر خواهد شد، از فرزند داری گرفته تا ازدواجتان تا شغلتان.

 خواندن کتاب یک مرد واقعی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 همه مردان علاقه‌مند به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی مخاطبان اصلی این کتاب اند.

درباره کریس وایدنر

کریس وایدنِر یکی از تاجران، نویسندگان، سخنگویان و مجریانِ موفقِ تلویزیونی که حدود ۴۵۰ مقاله و ۹ کتاب نوشته است. چند مورد از کتب های او جزو کتاب‌های پرفروشِ انتشاراتِ نیویورک تایمز و وال‌استریت ژورنال هستند. کریس بیش از ۸۵ کتاب صوتی دربارهٔ رهبری، انگیزش و موفقیت تولید کرده است.

کریس مجریِ برنامهٔ تلویزیونیِ ساخته برای موفقیت۲۳ و یکی از مجریانِ برنامهٔ کارآیی حقیقی همراه با زیگ زیگلار است. همچنین، کریس یکی از ستون‌نویسانِ مجلهٔ موفقیت است.

خبرنامهٔ کریس وایدنِر، با عنوانِ ساخته برای موفقیت، یکی از پرمخاطب‌ترین خبرنامه‌ها دربارهٔ توسعهٔ شخصی و حرفه‌ای است. اسطوره‌های حوزهٔ رشد و توسعه نظیر زیگ زیگلار، جان مَکسوِل، برایان تِرِیسی، جیم ران و دِنیس وِیتلی از آثارِ کریس تعریف‌وتمجید کردند. بسیاری نیز او را رهبرِ نسلِ جدیدِ متخصصانِ توسعهٔ شخصی می‌دانند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۱)
این روزها خیلی سخت است که یک مرد واقعی باشید
امیرحسین
اگر شما هرگز توسط دیگران و یا آنچه جامعه می‌گوید و یا انجام می‌دهد، به چالش کشیده نشده‌اید، احتمالاً ایستادگی نکرده‌اید و در دفاع از چیزی که درست و حق است صحبت نکرده‌اید.
M T
اگر بچه‌های شما بی‌ادب هستند، به این دلیل است که احترام یک ارزش اساسی برای شما نیست.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
نوشتن نظرات بی‌ادبانه در صفحات اجتماعی یک فرد نیز مصداق بی‌احترامی است. من در مورد مخالفت با کسی صحبت نمی‌کنم؛ در مورد القاب زشت و امثال آن صحبت می‌کنم. شما چیزی جز یک بزدل گستاخ که در پشت صفحه کلیدتان پنهان شده‌اید، نیستید.
M T
تنها دو راه برای داشتن پول بیشتر وجود دارد: کم‌تر خرج کنید و درآمد بیشتری داشته باشید. اگر تا حدی هر دو کار را انجام دهید می‌توانید پول بیشتری داشته باشید.
M T
شکاف سیاسی که ما در کشور خود داریم نیز به دلیل عدم احترام ایجاد شده است. ما خود را ملزم به احترام گذاشتن به دولت نمی‌دانیم زیرا با مسئول آن موافق نیستیم یا به این دلیل که نامزد ما برنده نشده است.
M T
اگر شما دنیایی بهتر، با جرم کمتر، مهربانی و عشق بیشتر و خشونت کمتر می‌خواهید، تنها زمانی اتفاق می‌افتد که همهٔ ما با احترام شروع کنیم.
M T
شخصیتی که در درونتان پرورش داده‌اید، همان چیزی است که در لایه‌های بیرونی زندگی‌تان نشان داده می‌شود.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
هر چیزی که در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد، بدون استثنا، انعکاسی از ارزش‌های اصلی شما است. ارزش‌های اصلی شما تصمیماتی را که می‌گیرید، مشخص می‌کنند. تصمیماتی که می‌گیرید، حقیقت شما را مشخص می‌کنند.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
دلیل اینکه کارهایمان تأثیر مثبتی ندارند، این است که ما در حال تلاش برای درست کردن اوضاع از خارج هستیم در حالی که مشکلاتمان در درونمان قرار دارند.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۹ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۶۹صفحه
نوع فایلEPUB