با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
این من‌های بازیگوش

دانلود و خرید کتاب این من‌های بازیگوش

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب این من‌های بازیگوش  نوشته  سید علی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب این من‌های بازیگوش

کتاب این من‌های بازیگوش، داستانی از سیدعلی شجاعی با تصویرگری یگانه یعقوب‌نژاد است. داستان کتاب این من‌های بازیگوش درباره‌ی درختی است که طوفان آن را از جا درآورده است و درست وسط مهم‌ترین خیابان شهر انداخته است. 

درباره‌ی کتاب این من‌های بازیگوش

یکی از بهترین راه‌های کمک به کودکان برای آموزش مهارت حل مساله، کمک گرفتن از داستان‌ها و سیر وقایع خاص آن است. سیدعلی شجاعی در کتاب این من‌های بازیگوش مساله‌ای را مطرح می‌کند و با جلوتر رفتن سیر رفتن به کودکان کمک می‌کند تا راه‌های منطقی برای حل کردن مساله را انتخاب و امتحان کنند. 

کتاب این من‌های بازیگوش درباره‌ی یک درخت است. درختی خیلی بزرگ. طوفان قوی آن را از جا درآورده و آن را وسط بزرگ‌ترین و مهم‌ترین خیابان شهر انداخته است. حالا همه از خواب بیدار شده‌اند و نمی‌دانند با درخت به آن بزرگی وسط خیابان چه‌کار کنند. ماشین‌ها پشت سر هم بوق می‌زنند، بلکه بوق ماشین بتواند درخت را جابه‌جا کند اما بوق که نمی‌تواند درخت را بلند کند و جای دیگری ببرد. کم‌کم مردم از ماشین‌هایشان پیاده می‌شوند و فکر می‌کنند که با درخت چه‌کار کنند...  

کتاب این من‌های بازیگوش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان و نوجوانان از خواندن کتاب این من‌های بازیگوش لذت می‌برند. مربیان و والدین نیز می‌توانند از محتوای کتاب این من‌های بازیگوش استفاده کنند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۲۳
۱۴۰۰/۰۱/۰۳

از نظر محتوا کتاب غنی ای هست برای اوایل نوجوانی مفاهیم حل مسئله و مسئولیت اجتماعی و کار جمعی و منفعت طلبی های فردی تو کتاب گنجانده شده. قطعا یه داستان کوتاه کودک و نوجوان فرصت پرداختن عمیق به این مفاهیم

- بیشتر
فاطمه
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

کتاب خوبی بود تصویرگری هم زیبا بود در عین سادگی و روانی، عمیق و تفکر برانگیز بود. مناسب کلاسهای درس و گفتگو با دانش آموزان نیز هست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۸-۷۳۵-۷
تعداد صفحات۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۸-۷۳۵-۷