با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای درس سمینار

دانلود و خرید کتاب راهنمای درس سمینار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای درس سمینار  نوشته  محسن صدیقی‌مشکنانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای درس سمینار

کتاب راهنمای درس سمینار نوشته محسن صدیقی مشکنانی است. این کتاب به دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی کمک می‌کند با موفقیت از سد واحد سمینار خود عبور کنند و نمره بالایی به‌دست بیاورند.

درباره کتاب راهنمای درس سمینار

درس سمینار از معدود درس‌هایی است که قریب به اتفاق دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد، به عنوان یک درس اجباری باید آن را بگذرانند. تعریف رسمی این درس برای رشته‌های مختلف، متفاوت است، اما روح حاکم در همه‌ی آن‌ها تأکید بر آمادگی دانشجو برای بررسی و پژوهش دارد. تعریف درس در اکثر موارد کلی است. به گونه‌ای که عملا هر استادی که ارائه‌ی این درس را به عهده می‌گیرد، باید دوباره برای چگونگی اجرای این درس کار کند. این نکته گرچه آزادی عمل بسیار بالایی را موجب می‌شود، ولی این خطر را دارد که در بسیاری از موارد، به دلایل مختلف، درس سمینار به صورت کار نشده و حتی بی‌برنامه دنبال ‌شود. و این عملا دانشجو را از دسترسی به نتایج بسیار مهم آن محروم می‌کند.

کتاب راهنمای درس سمینار به نقش تاثیر گذار درس سمینار (در طول تحصیل، به ویژه در انجام پروژه پایانی، و بسیار فراتر از آن، در طول کار و زندگی فرد) توجه می‌دهد و براساس آن به چگونگی به دست آوردن مهارت‌های مورد نیاز انتخاب موضوع، پیدا کردن، بررسی، مطالب مرتبط و استفاده و ارائه‌ی هدفمند) می‌پردازد و در تک تک لحظات این مسیر روی کمک گرفتن از فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت مناسب تأکید می‌کند.

خواندن کتاب راهنمای درس سمینار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبین مستقیم این کتاب دانشجویان درس سمینار هستند. اما مهارت‌های مطرح در آن عملا مورد نیاز همه مردم، در تحصیل، کار و زندگی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۸۶۲-۵
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۸۶۲-۵