با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها اثر دنیل برسما

دانلود و خرید کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها  نوشته  دنیل برسما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها

بازی‌های یوگا برای بچه‌ها نوشته دنیل برسما و مارژوک ویسچر است. آنها در این کتاب سرگرمی و تناسب اندام با ایستایی، حرکت و تنفس را آموزش می‌دهند.

کودکان به طور ذاتی یوگی هســتند. اگر هنگام بازی کردن به آنها نگاه کنید خواهید دید که به صورت خودکار حرکاتی را انجام می‌دهند که جزء آســاناهای ســنتی یوگا هســتند، آساناهایی مثل سگ

سربه زیر، حالت کودک و گاوآهن. همچنین آنها حرکاتی مخصوص به خود را نیز ابداع می‌کنند. هرچند بعضی از حرکات یوگا برای بدن در حال رشــد کودکان مناسب نیست اما نباید تمرینات عمومی یوگا را برای کودکان ساده‌سازی کرد. یوگا یک روند رشدی دارد که هر مرحله از این روند به اندازۀ مرحلۀ بعد از آن مهم است.

کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها، برای معلمان یــوگا، راهنمایان فعالیت گروهی، معلمان دبســتان و والدینی که به دنبال راه‌های ســرگرم‌کننده برای تمرین کردن با کودک خود هســتند نوشته شده اســت. این بازی‌ها برای کلاس‌های یوگا در مدرســه، اردوها، جلســات یا کارگاه آموزشی ایده‌آل هستند. همچنین برای آموزش ورزش، حــرکات موزون و کلاس‌های نمایش مفیدند. به علاوه تمرینــات کوتاه یوگا را می‌توان به عنوان زنگ تفریح یا یک فعالیت انرژی بخش در کلاس درس انجام داد. بســیاری از تمرینات را می‌توان با انجام کمی تغییر به صورت نشسته روی نیمکت به کار برد. انجام تنفس، حرکات آرامش بخش یا انجام حرکات کششی باعث می‌شود تا دانش‌آموزان آرام، هشیار و آمادۀ یادگیری شوند.

 بازی‌های این کتاب به صورت ساده و روان توضیح داده شده‌اند. اگرچه تمرینات یوگا عنصر آگاهی را به بازی‌ها می‌آورند اما میزان مفیدی از سرگرمی و لذت را نیز با خود به همراه دارند.

 خواندن کتاب بازی‌های یوگا برای بچه‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدین، مربیان و معلمان ورزش مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۶۵۲۷۸
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۶۵۲۷۸