با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعلان قرمز

دانلود و خرید کتاب اعلان قرمز

روایتی واقعی از مسائل مالی کلان، قتل، و مبارزه برای عدالت

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اعلان قرمز  نوشته  بیل براودر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اعلان قرمز

کتاب اعلان قرمز نوشته بیل براودر با ترجمه مهدی صادقی منتشر شده است. این کتاب روایتی واقعی از مسائل مالی کلان، قتل، و مبارزه برای عدالت است.

پس از فروپاشی شوروی، روسیه به یکی از منحصربه‌فردترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در تاریخ بازار سرمایه تبدیل شده بود. کار کردن در آنجا به همان میزان که پرمخاطره (و البته گاهی هم خطرناک) بود، سودآور نیز بود. این کتاب نگاهی دقیق و جذاب دارد به اتفاقات روسیه و حوادث پشت پرده این اتفاقات. 

خواندن کتاب اعلان قرمز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ معاصر جهان و اقتصاد پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب اعلان قرمز

کیفم را باز کردم و لباس‌هایم را در داخل کمد چپاندم. اتاق سرد بود و رادیاتورها کار نمی‌کرد، بنابراین کاپشنی را که برای زمستان امسال خریده بودم، به تن کردم. تلویزیون را روشن کردم؛ فقط سه شبکه را می‌گرفت که هرسه به زبان لهستانی بود. یک شبکه اخبار پخش می‌کرد، یکی برنامه ورزشی داشت و دیگری هم برنامه‌ای راجع به گوسفندان.» خاموشش کردم. بدون آنکه نتیجه‌ای بگیرم. با رادیوی موج‌کوتاهی که خریده بودم وررفتم، اما چیزی دستگیرم نشد و آن را کنار گذاشتم.

به تختخواب رفتم و سعی کردم بخوابم، اما خیلی سرد بود. ضربهٔ آهسته‌ای به رادیاتور زدم و شیر آن را که نزدیک زمین بود چرخاندم ولی خبری از گرما نشد. طبیعتاً باید با پذیرش تماس می‌گرفتم ولی باوجود مشکلی به نام عدم زبان مشترک، این کار فایده‌ای نداشت. لباس‌های بیشتری از کمد و همچنین پتوهایی که روی تخت دیگر بود را برداشتم و خودم را زیر آنها پنهان کردم. باوجوداینکه کاپشن به تن داشتم، بازهم فایده‌ای نداشت. تا صبح در تختخواب وول خوردم و اصلاً نتوانستم بخوابم. خورشید کم‌کم در حال طلوع کردن بود. دوش آب را باز کردم به این امید که حداقل یک مقدار با آب گرم خودم را گرم کنم. منتظر ماندم تا آبِ گرم بیاید، اما چیزی گرم‌تر از آب ولرم نصیبم نشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۱-۱۳۶-۷
تعداد صفحات۵۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۱-۱۳۶-۷