با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات

دانلود و خرید کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات  نوشته  عبدالحسین حاجی زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات

کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات، تالیف دکتر عبدالحسین حاجی‌زاده و دکتر مهدی حسین‌زاده ثانی، به بررسی اصول و شیوه‌ی تجارتی که بر پایه‌ی اخلاق و قوانین اسلامی باشد و جنبه‌های مختلف تجارت اسلامی پرداخته است. 

درباره‌ی کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات

کار کردن و اداره‌ی یک کسب‌وکار در دنیای امروز که همه‌چیز از حالت صحیح اصلی خود خارج شده است، کاری بسیار سخت و دشوار است. اگر بخواهیم یک تجارت جدید آغاز کنیم یا تجارتی قدیمی را بر پایه‌ی صحیح و اصولی خود قوی و پایدار نگه‌ داریم یا توسعه بدهیم، لازم است تا با قواعد کار آشنا شویم. دکتر عبدالحسین حاجی‌زاده و دکتر مهدی حسین‌زاده ثانی، کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات را در سه فصل نوشته‌اند. در فصل اول به مطالب بازاریابی و تجارت از نگاه اسلام به صورت کلی می پردازد، در این فصل مواردی نظیراخلاق اسلامی، تعاریف تجارت، عدالت محوری، سود و زیان آورده شده است. فصل دوم به بخشی از آیات که به حوزه تجارت و اصول اولیه کارآفرینی مربوط است و نیز به جملات انگیزشی بزرگان کسب و کار می پردازد. فصل سوم نیز، شامل احادیث ثبت شده از ائمه معصوم (ع) در مورد شیوه های تجارت، است.

کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات برای تمام تاجران، کارآفرینان و همه افرادی است که دوست دارند کسب و کار خودشان را بر اساس آیات و روایات اسلامی جلو ببرند.

بخشی از کتاب کارآفرینی و تجارت به شیوه‌ی آیات و روایات

در بازاریابی، اخلاق اسلامی گرایشی است که مشارکت بین دستاندرکاران سازمان را شکل می‌دهد و بر شفافیت و مسئولیت‌پذیری آن‌ها تاکید می‌کند و در عین حال حفظ سرمایه آن‌ها را در عین به خطر نینداختن رفاه دیگر بازیگردانان بازار و اعضای جامعه تامین می‌کند.

بازاریابی اسلامی فرایند و استراتژی برآورده کردن نیازها با محصولات و خدمات حلال (طیبه) با رضایت متقابل هر دو طرف، یعنی فروشنده و خریدار با هدف رسیدن به رفاه مادی و معنوی در این جهان و آخرت است )حسین زاده ثانی ۱۳۹۹ ،به نقل از علوم و همکاران، ۲۰۱۱). بازاریابی اسلامی به فعالیت‌هایی با تاکید بر شفافیت، ارزش‌گذاری و مسئولیت در مورد سیاست‌های بازاریابی سازمان و همچنین فعالیت‌هایی که درستی و عدالت را به مشتریان و دیگر سهام‌داران ارائه می‌دهد، اشاره می کند (حسینی و عیدی، ۱۳۹۱ ،ص ۹۹). 

فهرست

  • کلیات کارآفرینی و تجارت اسامی
  • کارآفرینی و تجارت از نگاه آیات 
  • کارآفرینی و تجارت از نگاه روایات


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
zahra heydarnezhad
۱۳۹۹/۰۳/۰۹

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۷۷۳-۹
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۷۷۳-۹