با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت خشم

دانلود و خرید کتاب مدیریت خشم

۳٫۷ از ۱۱ نظر
۳٫۷ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت خشم  نوشته  مریم حسینی کازرونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت خشم

مریم حسینی کازرونی و مژده خواجه‌پور در کتاب مدیریت خشم درباره کنترل خشم در شرایط مختلف صحبت کرده‌اند.

خشم یک احساس طبیعی انسانی است که در هر فردی به نوعی بروز می‌کند. هر وضعیتی که باعث ناکامی ما شود باعث خشم ماهم خواهد شد. وقتی عاملی مانع دستیابی ما به هدفمان شود باعث خشم ماهم می‌شود. 

اما این عصبانیت باید به درستی مدیریت شود تا به عملکرد و اطرافیانمان آسیبی نرساند و بالعکس به ما انرژی دهد تا بتوانیم به هدفمان برسیم.

 در ان کتاب شما با راهکارهای مدیریت خشم در شرایط گوناگون آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه خشمتان را در جهت مثبت مدیریت کنید.

 خواندن کتاب مدیریت خشم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 خواندن این کتاب برای همه، در هر سنی، مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
soroushams
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

کامل این کتاب مطالعه شد کتاب خوبیه و ریشه خیلی از مسائل ما در خشم های درونی و انتظارات ما هست و بعد از مطالعه کتاب یاد گرفتم ولی کتاب به شدت اشکال نوشتار داره و معلوم هست کسی که کتاب و این

- بیشتر
یاس_فیروزه ای
۱۳۹۹/۱۲/۲۱

برای افراد عادی امثال من ،کتاب جالبیه راهکار های ساده کنترل خشم و پرخاشگری خوبی داره.خیلی هم به عمق ماجرا نپرداخته طوری که حوصله سر بر بشه. بخونید جالبه. اما فکر نمیکنم اصلا مرجع خوبی برای دانشجوهای رشته روانشناسی باشه.

- بیشتر
سایه
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

نکات خوب داشت ولی پراکنده بود. منسجم و هدفمند نوشته نشده. بیشتر شبیه به یه مقاله بود تا کتاب. بااین حال به یک بار خوندنش می ارزه

هادی
۱۴۰۰/۰۲/۰۷

مدبریت خشم بسیار مهم است. هر انسانی خشمگین می شود و این به برداشت او از یک واقعیت در لحظه مربوط است‌. خشم کلامی و رفتاری خیلی می تواند در روابط و خود شخص تاثیر منفی بگذارد. این کتاب بسیار کوتاه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱۴۵-۴
تعداد صفحات۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱۴۵-۴