با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسرار ذهن ثروتمند

دانلود و خرید کتاب اسرار ذهن ثروتمند

تسلط بر بازی ذهنی ثروت؛ ذهنی ثروتمند داشته باشید تا ثروتمند شوید

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسرار ذهن ثروتمند  نوشته  تی. هارو اکر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب اسرار ذهن ثروتمند

کتابچه اسرار ذهن ثروتمند چکیده مهم‌ترین مطالب کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر هارو اِکِر است. او در این کتاب از بازی ذهنی ثروت و تسلط بر آن سخن گفته است.

 درباره کتاب اسرار ذهن ثوتمند

هارو اکر درکتاب اسرار ذهن ثروتمند توضیح می‌دهد که چرا در تقدیر بعضی از مردم، ثروتمند شدن و در تقدیر بعضی دیگر از لحاظ مالی مشکل داشتن است.

بخش اول کتاب توضیح می‌دهد که اگر هریک از ما به پول دست یابیم چه وضعیتی خواهیم داشت و خلاصه‌ای از چهار روش کلیدی برای تجدیدنظر روی طرح اولیه پولی که در ذهن خود داریم ارائه می‌کند. قسمت دوم، تفاوت‌هایی را که بین نحوه فکر کردن افراد ثروتمند، متوسط و فقیر وجود دارد بررسی می‌کند و هفده طرز بینش و طرز روش را که منجر به بروز تغییرات همیشگی در وضع مالی شما خواهد شد ارائه می‌دهد.

با خواندن این اثر در خواهید یافت که چگونه تأثیرات دوران کودکی در شکل‌گیری طرح اولیه پولی شما دخالت داشته و چطور می‌شود این تأثیرات ما را به‌سمت افکار و عادت‌های خودباختگی هدایت کنند. دستورهای قوی را هنگام مطالعه پرونده‌های ثروتمند شدن می‌آموزید که آن‌ها را جایگزین راه‌های تضعیف‌کننده افکار خود خواهید کرد، طوری که آن‌گونه می‌اندیشید و به روشی عمل می‌کنید که ثروتمندان عمل می‌کنند. همچنین به منظور افزایش درآمد فعلی خود و جمع‌آوری ثروت و دارایی، روش‌هایی عملی و مرحله به مرحله خواهید آموخت.

 خواندن کتابچه اسرار ذهن ثروتمند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل اسرار ذهن ثروتمند را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است