با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۵ زبان عشق اثر گری چپمن

دانلود و خرید کتاب ۵ زبان عشق

راز ماندگاری عشق

۴٫۶ از ۱۲ نظر
۴٫۶ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۵ زبان عشق  نوشته  گری چپمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب ۵ زبان عشق

کتابچه ۵ زبان عشق چکیده مطالب کتاب ۵ زبان عشق نوشته گری چَپمَن است. چپمن در این کتاب درباره راز ماندگاری عشق صحبت می‌کند.

 درباره کتاب ۵ زبان عشق

چرا عشق بعد از ازدواج از بین می‌رود و محو می‌شود؟ بیشتر ما از ازدواج یک عشق رمانتیک می‌خواهیم چرا که فرهنگ عموم جامعه ازدواج را اینطور تعریف می‌کند و این بخشی از ساختار روانی ما شده‌است. مردم معمولا زبان اولشان را عالی صحبت می‌کنند، این درباره عشق هم صدق می‌کند و باید همینطور باشد. هرفرد باید زبان اصلیِ عشقِ همسرش را یاد بگیرد.

چَپمَن برای مدت سی سال مشاوره ازدواج بوده و دریافته است که پنج زبان عشق وجود دارد. این زبان‌ها راهی است برای اینکه افراد بتوانند عشق بورزند و از دیگران نیز عشق دریافت کنند. زوج‌ها به ندرت زبان عشق مشترک دارند. چَپمَن معتقد است وقتی زوج‌ها زبان عشق یکدیگر را یاد بگیرند، ازدواجشان پایدار می‌ماند.

به همان اندازه که به کار بردن کلمات تاییدی برای همسران مهم است، تایید کردن دوستان یا حتی همکاران نیز در زمانی مناسب مهم است. اگر زبان عشقِ دوستِ شما تایید شدن است، شنیدن کلمات تصدیقی و تاییدی از شما منجر به استحکام دوستی‌تان می‌شود. رهبران و مدیران واقعی باید بیاموزند تا مشوق و انگیزه دهنده تیمشان باشند.

عشق، یعنی انجام کاری برای شخصی مهم و بااهمیت. پس، زمان گذاشتن برای او، نشان دهنده اهمیت قایل شدن و ارزش گذاشتن به خود نیز هست. گفتگوهای باکیفیت در رابطه اهمیت زیادی دارند، به ویژه وقتی زبان عشقتان وقت گذاشتن برای یکدیگر باشد.

چپمن در این کتاب به ما می‌آموزد صحبت کردن با زبان عشقِ کسی که دوستش داریم، رابطه‌هایمان را استحکام می‌بخشد.

 خواندن کتابچه ۵ زبان عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب ۵ زبان عشق را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵ صفحه
نوع فایل
شابکundefined