با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زن کامل

دانلود کتاب زن کامل

راهنمای بهتر زیستن در کنار همسر

۴٫۰ از ۲۰ نظر
۴٫۰ از ۲۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زن کامل

در کتاب زن کامل نوشته مارابل مورگان که با ترجمه لیلا رائفی منتشر شده است. می‌خوانیم چگونه یک زن سیر تکامل در زندگی زناشویی معایبش را حس می‌کند و سعی می‌کند آن‌ها را رفع کند. و با همسرش به کامیابی و تفاهم و خوشی و شادی برسد.

درباره کتاب زن کامل

این کتاب تجربه‌های تلخ و شیرینی از زندگی یک زن جوان و بیانگر سیر تکامل کامیابی در زندگی زناشویی و آموزه‌هایی بسیار ثمربخش است.خواندن آن نه تنها بر زنان و مردان جوان پیشنهاد می‌شود بلکه برای پیران و سالخوردگان نیز مفید است. اصولا زن کانون زندگی و محور خوشبختی و سعادت است، البته زن خوب و فهمیده، زنی که دنیایی از مهر و محبت است، زنی که دنیایی از دل‌انگیزی و روشنی و سرشار از شادی برای مرد ارمغان می‌آورد. دنیای دل‌های به هم پیوسته، دنیای گذشت و فداکاری‌ها، نه دنیای تاریک و اندوه‌ساز و پلید همچون دنیای دیوها و اهریمن‌ها. چون زن‌ها از نظر روانشناسان و روانکاوان متفاوتند و صاحب‌نظران می‌گویند زن‌ها در اوایل ازدواج آن قدر که مهربان و صمیمی‌اند پس از گذشت زمان کمی تغییر ماهیت می‌دهند و آن شور و شوق و مهرورزی مبدل به کینه‌توزی و بداخلاقی می‌شود و این امر باعث ناراحتی و دلسردی شوهر نیز می‌شود؛ چه بسا منجر به طلاق می‌شود.

خواندن کتاب زن کامل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام زنان پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
fateme
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

خواندن این کتاب را به تمامی بانوان سرزمینم توصیه میکنم. به شخصه نکات بسیار زیادی رو از این کتاب آموختم. کتابی که علیرقم کم حجم بودنش، نکات بسیاار مفیدی برای بانوان و حفظ کرامت و سرزندگی و نشاط اونها داره. حتما

- بیشتر
frznh
۱۳۹۹/۰۶/۱۶

اسم کتاب بهتر بود (( چگونه کنیز کاملی باشیم باشد!!!!

بی هویت
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

کتاب جالبیه اما از این ک همش طرف مرد هاست خوشم نیومد با خوندنش احساس بردگی بهم دست میداد بعضی جاهاشم خوب بود اما توی زندگی من کاربرد نداشت انشاا... برای بقیه کتاب خوبی باشه

نوحا
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

کتاب خیلی خوبی بود چیزای زیادی یاد گرفتم

ali
۱۳۹۹/۰۴/۲۷

بسیار عالی. ممنون از ناشر و همچنین طاقچه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۹)
ازدواج، پیدا کردن یک شخص ایده‌آل و کامل نیست بلکه تبدیل شدن به فرد ایده‌آل و کامل است که این کامل شدن توسط ازدواج صورت می‌گیرد.
کاربر ۱۴۲۳۱۰۴
قرن‌ها پیش حضرت داوود نوشته: «من خدا را ستایش می‌کنم زیرا خیلی عجیب آفریده شده‌ام.» اگر می‌توانی خودت را عوض کنی حتماً این کار را بکن اما اگر نمی‌توانی، خودت را به عنوان یکی از آفریده‌های خدا قبول کن، و فکر کن که چه کسی هستی؟ چه چیزی می‌خواهی و چرا اینجا هستی؟
کاربر ۱۴۲۲۴۹۱
یک زن کامل کسی است که غذای ظهر را ساعت ۹ صبح آماده کرده و برای خرید روزانه نگران نباشد. اگر شما به این برنامه عادت کنید و هر روز وظایفتان را در خانه تا قبل از ظهر به پایان برسانید، می‌توانید هر چیزی را به موقع در مکان خود قرار دهید.
Pegah Elahi
امشب جلوی آینه بنشین و خودت را با دقت نگاه کن. به زنی که در آینه می‌بینی بگو: «من خودم را قبول دارم پس هستم.» شاید این ذهنیت راحت نباشد ولی اهمیت دارد که هر انسانی ضعیف یا قوی یا عاقل و یا احساساتی، این تفکر را داشته باشد. شما هم بشر هستید و مثل همه دارای نقاط ضعف فراوان هستید. شما مثل همه حق زندگی دارید. نباید به خودتان سخت بگیرید. خودتان را دست کم نگیرید.
shokooh
دوست داشتن را نمی‌شود گدایی کرد
zahra
برنامه کارهای روزانه‌اش را با این دعا شروع می‌کرد: «کارها را به پروردگار بسپار تا ذهن و زندگی‌ات تقویت شود»
کاربر ۱۲۵۳۳۵۴
من بالاخره فهمیدم که شوهرم در هنگام دوری از من به اندازه خود من انتظار این لحظات شیرین را می‌کشد.
کاربر ۱۲۵۳۳۵۴
او هرگز برای من هدیه نخریده بود و حس بدی نسبت به او داشتم. او بسیار صرفه‌جو و کم‌خرج بود
کاربر ۱۲۵۳۳۵۴
هر چند وقت مسائل غیرقابل پیش‌بینی در طرحم پیش می‌آمد، بچه‌ها مریض می‌شدند و یا مجبور بودم به دوستانم سر بزنم و یا اینکه ماشین ظرفشویی خراب می‌شد. چه کسی این اتفاقات را می‌داند؟ بعضی وقت‌ها همسرم زنگ می‌زد و دعوت می‌کرد برای نهار بیرون برویم و چیزهای زیادی که همه روزه در حال تغییر هستند. در این گونه موارد سعی می‌کنم آرامش خودم را حفظ کنم و از کوره در نروم و با آرامش سعی کنم طرح برنامه‌ریزی خود را مرور کنم و ببینم چگونه می‌توانم برنامه‌های غیر مترقبه را در آن جای دهم. یاد گرفتم با این نوع اتفاقات با روی خوش برخورد کنم و سخت نگیرم.
Pegah Elahi
ازدواج، پیدا کردن یک شخص ایده‌آل و کامل نیست بلکه تبدیل شدن به فرد ایده‌آل و کامل است که این کامل شدن توسط ازدواج صورت می‌گیرد.
رکن الهدی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۲۵-۰۳-۲
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۲۵-۰۳-۲