با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا ما چاق می‌شویم؟

دانلود و خرید کتاب چرا ما چاق می‌شویم؟

و چه کارهایی باید انجام بدهیم

۳٫۷ از ۹ نظر
۳٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا ما چاق می‌شویم؟  نوشته  گری تاوبس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرا ما چاق می‌شویم؟

چرا ما چاق می‌شویم؟ کتابی در زمینه تناسب‌ اندام و تغذیه نوشته گری تاوبس است. تاوبس در این کتاب درباره راه و روش درست انتخاب رژیم غذایی صحبت کرده و با نظریاتش همه متخصصان تغذیه و مردم را حیرت‌زده کرده است.

درباره کتاب چرا ما چاق می‌شویم

تاوبس در این کتاب به ما می‌گوید که چرا چاق می‌شویم و چه کاری باید برای رفع آن انجام دهیم. نگاه نو گری تاوبس به موضوع چاقی در این کتاب قابل توجه است. او عقیده دارد مشکل اصلی چاقی به ویژه در ایالات متحده به اصول متعارف پزشکی بازمی‌گردد. یعنی باوری که می‌گوید چاقی ناشی از دریافت کالری اضافی و نداشتن تحرک کافی است و به دنبال آن توصیه‌هایی که مشکل را تشدید می‌کنند. او در کتاب چرا ما چاق می‌‌شویم دلایلی ارائه می‌کند مبنی بر این که در روند چاقی الگوی نسبت کالری دریافتی به کالری مصرفی الگوی چندان معقولی نیست و دلیل چاقی زیاد خوردن و تحرک کم نیست و راه حل چاقی هم کم خوردن و تحرک زیاد نیست. 

او در کتابش شواهدی علیه فرضیه نسبت کالری دریافتی به کالری مصرفی ارائه کرده است و در ادامه مواردی مانند مشاهدات، واقعیات، مسئله کافی نبودن توضیحاتی که بر اساس این فرضیه ارائه می‌شود، دلایلی که برای باور فرضیه مطرح می‌شود و اشتباهاتی که بر اساس باور این فرضیه مرتکب می‌شویم را بررسی کرده است.

خواندن کتاب چرا ما چاق می‌شویم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اطلاعات این کتاب برای کمک به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه درباره سلامتی‌تان طراحی شده است. خواندن این کتاب را به متخصصان تغذیه و همه کسانی که به سلامت جسم و روح خود اهمیت می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
سید علیرضا هاشمی فشارکی
۱۳۹۸/۱۲/۰۶

با سلام در ابتدا کتاب قصد دارد تفکرات اشتباه در مورد چاقی را دور بریزید. سپس قوانین چاقی گفته می شود. در کتاب بعدی باز هم بیشتر به این موارد می پردازم. با تشکر از نظرات شما

رضا
۱۳۹۸/۱۲/۰۴

تفکرات در مورد چاقی را به چالش می کشد.

mahdi.y
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

متن خوبی نداره

.... -. ..-. ..-. -.
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

کتاب خوبی بود. من اشتراک طاقچه بی‌نهایت بردم و این کتاب رو مطالعه کردم نکته جالب ماجرا برای من خارج صفحات این کتابه. نویسنده‌ای با نام مخفف ع.ا دو کتاب به اسم خودش نوشته که در واقع همین کتاب هست.

مهسا
۱۳۹۸/۱۲/۰۵

با این رژیم می توان لاغر شد؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۱۵-۵۶۵-۰‌
تعداد صفحات۲۳۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۱۵-۵۶۵-۰‌