با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کیمیاگر

دانلود کتاب کیمیاگر

حکایتی درباره‌ی دنبال کردن رویایتان

۴٫۱ از ۶۴ نظر
۴٫۱ از ۶۴ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کیمیاگر

کتابچه کیمیاگر خلاصه رمان کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو است. این رمان حکایتی است درباره دنبال کردن رویایتان.

کتاب کیمیاگر داستانی در مورد جوانی‌ است که می‌دانست باید افسانۀ شخصی خود را دنبال کند. هیچ چیز مهم‌تر از دنبال کردن نشانه‌ها برای پیدا کردن مسیر اصلی خود نیست و البته باید قادر باشید تا کاری را انجام دهید که قلبتان می‌گوید.

باید تصمیمتتان را بگیرید. آیا عشق گنجی است که قلب به دنبال آن است؟ یا این که همواره باید به دنبال ثروت بود؟ تنها باید به رویاها و خاطره‌های خود تکیه کنید. خدای خودتان را بیابید. آیا او واقعاً معجزه می‌کند؟

اکثر اوقات در سفرمان به مقصد موفقیت، برایمان پیش می آید که متوجه شویم هرآنچه که به دنبالش بودیم و سخت برای بدست آوردنش تلاش میکردیم همان جایی بوده که اول از آنجا شروع کردیم اما ما تازه بعد از کلی جستجو آنرا کشف می‌کنیم.

رمان‌های کوئیلو از پرطرفدارترین رمان‌ها در سراسر جهان است و که مضامینی نظیر عشق، زندگی، رویا و آرزوها را در قالب داستانی فلسفی و با نگارشی زیبا به تصویر می کشد.

درباره کتاب کیمیاگر

 کیمیاگر داستان چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو را روایت می‌کند که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. هیچ‌کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می‌رسید، سرانجام به جستجوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت. 

خواندن کتابچه کیمیاگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به خواندن رمان علاقه‌دارید و آثار پائولو کوئیلو را دوست دارید اما وقت کافی برای خواندن رمان کیمیاگر را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۸)
artmis ansari
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

رمان فوق العاده عالی بود ب خصوص آخر رمان بسیار زیبا تموم میشه و امید به زندگی رو چندین برابر میکنه.

پری بانو میم✍
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

کتاب خوبی بود👌اینکه واقعا راجب دنبال کردن رویاها بود که جوان برای رسیدن رویاش از چه راهایی گذشت و این مصمم بودن نتیجه دادوخیلی چیزاها در این مسیرها یاد گرفت امابنظرم درسته سیراصلی داستان دراین کتابچه بود ولی کاملش خونده

- بیشتر
حاج احمد متوسلیان
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

من که هر کار کردم نه از درگاه اینترنتی و نه کافه بازار نتونستم کتاب رو بخرم، مدام پیغام خطا و عدم صحت اطلاعات میداد در صورتی که اطلاعاتم صحیح هست و کارهامو بیشتر از طریق اینترنتی انجام دادم تا

- بیشتر
Alis
۱۳۹۹/۰۷/۰۵

ازنظر من کتاب کیمیاگر یکی از بهترین کتاب های جهان هست که هر بار اون رو می خونی چیز های جدید و بهتری یاد میگیری و بهتر درک میکنی این کتاب رو به تمام کسانی که به فلسفه علاقمند هستند

- بیشتر
کاربر ۱۴۲۸۹۷۲
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

برای کسانی که علاقه ای به فلسقه ندارند اصلا خوب نیست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
. هرگز نخواهیم دانست چه چیزی برای دیگران اهمیت دارد، مگر اینکه با دقت به حرف‌هایشان گوش دهیم.
Mahyat Karimi
زیبایی زندگی به این نیست که همه یکسان باشند، بلکه به آن است که هر کس با افتخار از دیگران متمایز باشد.
قربانی
هیچ چیز مهم‌تر از دنبال کردن نشانه‌ها برای پیدا کردن مسیر اصلی خود نیست و البته باید قادر باشید تا کاری را انجام دهید که قلبتان می‌گوید.
محمد علی
. این هنر نیست که به کسی اعتماد نکنیم، بلکه باید بیاموزیم تا به چه کسی اعتماد کنیم.
محمد علی
"آن قدر زندگی‌ات را صرف جستجو در بیرون نکن، وقتی آنچه براستی در زندگی اهمیت دارد همین چیزهای کوچک هستند".
محمد علی