با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لالایی گل‌ها

دانلود و خرید کتاب لالایی گل‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لالایی گل‌ها  نوشته  تاکایو نودا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لالایی گل‌ها

کتاب لالایی گل‌ها نوشته تاکایو نودا با ترجمه رضوانه سیدعلی منتشر شده است. این کتاب روایتی مانند قصه شب دارد و برای کودکان نوشته شده است. این کتاب توسط انتشارات پیک ادبیات منتشر شده است.

درباره کتاب لالایی گل‌ها

گل آلاله از سنجاقک، گل لاله از ابر، گل مینا از کفشدوزک، گل شقایق از رودخانه، گل زعفران از شاپرک و گل بنفشه از رنگین کمان،..می‌خواهد برایش لالایی بخواند. در حالی که آن‌ها برای گل‌ها لالایی می‌خوانند کودک مخاطب با سنجاقک تخیل می‌کند، با ابر، نرمی ‌و سبکی را حس می‌کند، با کفشدوزک آرامش را تجربه می‌کند. در پایان روایت گل‌ها از آدم‌ها در سراسر دنیا دعوت می‌کنند تا با هم برای بچه‌ها لالایی بخوانند. آدم‌ها به این دعوت پاسخ مثبت می‌دهند. گل‌ها و آدم‌ها برای بچه‌ها لالایی می‌خواندند و خواب‌های خوش برایشان آروز می‌کنند. کودک مخاطب علاوه بر شناخت گل‌های گوناگون از لطافت و صمیمت زبانی کتاب لذت می‌برد و احساس آرامش و امنیت می‌کند. تصاویر کتاب در همراهی با متن جذابیت کتاب را دو چندان کرده‌اند. هدف این کتاب  تخیل و لطافت و آرامش برای کودک در عین معرفی گل‌های مختلف و تقویت حس زیبایی شناسی او.

خواندن کتاب لالایی گل‌ها رابه چه کسی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی که می‌خواهند برای کودکشان کتابی سرشار از عاطفه و لطافت بخوانند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۹۰-۴۵-۸
تعداد صفحات۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۹۰-۴۵-۸