با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مینی و برادر تنبل اثر کریستینه نوستلینگر

دانلود و خرید کتاب مینی و برادر تنبل

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مینی و برادر تنبل  نوشته  کریستینه نوستلینگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مینی و برادر تنبل

کتاب مینی و برادر تنبل نوشته کریستینه نوستلینگر است. که با ترجمه آزاده نیازاده منتشر شده است. رویکرد این کتاب‌ها لذت و سرگرمی، گسترش دو دنیای خیال و واقعی، رشد تخیل، تجربه‌ی طنز بازیگوشانه، رشد و پرورش زبانی، تقویت رابطه‌ و مشارکت است. نویسنده این مجموعه برنده‌ی بزرگترین جایزه‌های ادبیات کودک، جایزه‌ی ‌هانس کریستین آندرسن و جایزه آسترید لیندگرن شده است.

درباره کتاب مینی و برادر تنبل

مینی با مادر و پدر و برادرش و گربه اش و بهترین دوستش زندگی می‌کند. مینی بیشتر وقت‌ها از بودن در کنار پدر، مادر و مادربزرگش حسابی خوشحال است. در این مجموعه ماجراهای مینی را در هفت و هشت سالگی می‌خوانیم. مینی یک مشکل دارد آن هم قد بلندش است. با اینکه مینی از برادرش دو سال کوچکتر است اما قدش از او بلندتر است. برادر او را لنگ دراز صدا می‌زند. خانم همسایه هم هر وقت او را می‌بیند فریاد می‌زند دوشیزه‌ی لنگ دراز. اگر چه مینی از این رفتارها ناراحت می‌شود ولی نمی‌گذارد کسی بفهمد که ناراحت شده است. مینی خیلی دلش می‌خواهد قدش کوتاه‌تر باشد یا دست کم چاق‌تر باشد. مینی اهل چغلی کردن و رعایت نکردن حقوق دیگران و نه گفتن در برابر کسی که از او خواهش می‌کند، نیست. هرگاه دیگران به ویژه برادرش حقوق او را رعایت نکنند و موجب آزار و اذیت شوند، می‌کوشد بدون چغلی کردن از آن‌ها راه حلی پیدا کند و گاه برای حل مشکل از تخیل کمک می‌گیرد. مینی توانایی مدیریت رابطه‌اش با افراد خانواده و همکلاسی‌هایش را دارد. در این مجموعه کودک مخاطب همراه با مینی با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شود که می‌کوشد برای آن‌ها راه حلی پیدا کند. تصاویر کتاب در هماهنگی با متن به بیان حس و حال شخصیت‌های داستانی در موقعیت‌های گوناگون می‌پردازد. این کتاب نمونه‌ی مثال زدنی از عدم دخالت پدر و مادر در زندگی روزانه کودک به هر بهانه است. به نظر می‌رسد عدم دخالت والدین در لحظه لحظه زندگی مینی به او توانایی استقلال و اعتماد به نفس در حل مشکلات را داده است.

خواندن کتاب مینی و برادر تنبل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکانی که والدین تخیل و خلاقیت را برایشان می‌خواهند مفید و جذاب است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Houra
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

عالیه حتما بخونین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۹۰-۸۸-۵
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۹۰-۸۸-۵