با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس اثر برین فورستر

دانلود و خرید کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس  نوشته  برین فورستر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس

کتابچه جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس نوشته برین فورستر که توسط بهاره دادرس گردآوری شده است شامل اطلاعاتی مختصر اما جامع از جمجمه های عجیب پاراکس است که در پرو پیدا شد و هیچ شباهتی به دیگر انسان‌های جهان ندارد.

درباره کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس

این کتابچه در رابطه با قبرستان و جمجمه های اسرار آمیز است که در جزیره پاراکاس واقع در پرو یافت شده است. در سال‌های پیش از 1928 در جزیره پاراکس گورهای خانوادگی‌ای پیدا شد که جمجه‌های عجیبی در آن دفن بود این جمجمه ها دراز بودند در ابتدا محققان و باستان‌شناسان تصور کردند این جمجه‌ها مانند دیگر جمجمه‌های پیدا شده به دلیل بستن سر کودک به این شکل درآمده اما در آزمایش‌های بعدی مشخص شد اندازه مغز این موجودات هم از اندازه طبیعی بزرگتره و استخوان‌های جمجمه هم کاملا متفاوت است. پس آزمایش ژنتیک آغاز شد.

خواندن کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتابچه برای تمام علاقه‌مندان به تاریخ و دانستنی‌های آن مناسب است.

بخش‌هایی از کتاب جمجمه‌های اسرارآمیز پاراکاس

جمجمه یک نوزاد تازه متولد شده بسیار نرم است و تا چند ماه در این حالت می ماند.

با بستن یک طناب دور جمجمه و قرار داد یک صفحه در پشت سر و حتی جلوی آن می توان شکل جمجمه را تغییر داد. روشهایی که آن زمان برای تغییر شکل جمجمه بکار می رفتند به مدت ۶ ماه تا سه سال استفاده می شدند مانند این تکنیک هم اینک در نوزادان کنگو از افریقا و جزایر جنوب اقیانوس آرام یافت می شود.

در قرن بیستم این پدیده در مصر یافت شد و نیز در سودان و سوریه و عراق و شوروی. جزیره مالت همانند بسیاری از مناطق بولیوی و پرو و نیز مکزیک نیز شاهد چنین یافته هایی بودند.

آنچه که با این تکنیک قادر هستند انجام بدهند این است که می توانند شکل جمجمه را تغییر دهند ...اما شکل جمجمه را و نه اندازه اش را.... 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
radstar
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

موضوع جالبیه اما بیست صفحه ۳ هزار تومن زیادی گرونه

بهاره دادرس
۱۳۹۸/۱۰/۲۹

سپاس از طاقچه😍😍😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۸صفحه
نوع فایلEPUB