با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به لطافت باران

دانلود و خرید کتاب به لطافت باران

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به لطافت باران  نوشته  بیژن کیانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب به لطافت باران

کتاب به لطافت باران نوشته بیژن کیانی که توسط انتشارات پیام آزادگان منتشر شده است به روایت رفتار و منش و زندگی حجت الاسلام علی‌اکبر ابوترابی معروف به سید آزادگان پرداخته است.

درباره کتاب به لطافت باران 

سید آزادگان در طول دوران مقاومت و پس از آزادی از بند اسارت، ملجاء آزادگان بود.

آن روحانی بزرگوار، با درایت و هوشیاری، آزادگان را در مسیر پرپیچ و خم و طاقت‌فرسای اسارت به سوی رستگاری و سرافرازی، رهبری کرد و در این راه سختی‌های زیادی را به جان خرید.

او با ویژگی‌هایی نظیر صبر، بردباری، دلسوزی، تواضع و معنویت مثال‌زدنی، به چهره‌ای دوست داشتنی در میان همه‌ی آزادگان مبدل شد و رفتارش چنان آمیخته با روح دین و فضایل عالی انسانی بود که حتی عراقی‌ها و نمایندگان صلیب‌سرخ نیز به شخصیت باعظمتش اعتراف کردند و به او احترام می‌گذاشتند.

کتاب «به لطافت باران» بیان‌گر گوشه‌هایی از شخصیت والا و کم‌نظیر ابوترابی است که به همت انتشارات پیام آزادگان به چاپ رسیده است.

خواندن کتاب به لطافت باران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند با جلوه شخصی جنگ و قهرمانان دفاع مقدس از جمله سید آزادگان آشنا شوند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸۶۰۰۵۰۱۳۵۲۸
دسته بندی
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸۶۰۰۵۰۱۳۵۲۸