با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موهبت‌های نقصان

دانلود و خرید کتاب موهبت‌های نقصان

این تصور را که چه کسی باید می‌بودید رها کنید و همانی که هستید را با آغوش باز بپذیرید

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موهبت‌های نقصان  نوشته  برنه براون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب موهبت‌های نقصان

کتابچه موهبت‌های نقصان چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب موهبت‌های نقصان اثر بِرنی براون است. برنی براون در کتابش می‌گوید این تصور را که چه کسی باید می‌بودید رها کنید و همانی که هستید را با آغوش باز بپذیرید.

درباره کتاب موهبت‌های نقصان

ما انسان‌‌ها موجوداتی اجتماعی هستیم و به همین ترتیب می‌خواهیم کسی ما را دوست داشته‌ باشد و از ما مراقبت‌ کند، دقیقاً به همان اندازه که می‌خواهیم از شخص دیگری مراقبت‌ کنیم. مردم برای اینکه بتوانند صمیمانه زندگی‌کنند، به شجاعت، دلسوزی و ارتباط نیاز ‌دارند. اما موانعی نیز در راه رسیدن به زندگی صمیمانه وجود‌ دارد. مانند شرم، ترس و ضعف. علاوه بر این، این صفات منفی که اغلب می‌تواند ما را از زندگی‌ کردن صمیمانه باز‌ دارد ذکر‌ می‌کند.

ما بایستی کمبودهایمان را همانگونه که هستند، بپذیریم و قبول‌کنیم و یاد ‌بگیریم که چگونه با خودمان زندگی ‌کنیم. خود‌ بودن همچنین نقش مهمی در یک زندگی صمیمانه‌ دارد، اما خود ‌بودن همیشه کار ساده‌ای ‌نیست. اما برای این‌که زندگی صمیمانه‌ای داشته‌ باشیم، لازم نیست دیگران به شما بگویند چه کسی‌هستید و چه کسی باید‌ باشید.

کتاب موهبت‌های نقصان توضیح می‌دهد که زندگی صمیمانه چگونه ‌است. بِرنی براون در این کتاب با توضیحات عملی چشم‌انداز دیگری از زندگی کلی بشر نشان می‌دهد. چشم‌اندازی که هم جنبه‌های خوب و هم جنبه‌های بد زندگی را می‌نمایاند. این کتاب همچنین راهنمایی است که می‌تواند به مردم کمک‌کند زندگی خود را از زاویه دیگر‌ی ببینند. 

خواندن کتابچه موهبت‌های نقصان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل موهبت‌های نقصان را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره برنی براون

 دکتر برنی براون استاد دانشگاه هوستون و مدیر بنیاد هافینگتون است. او کرسی استادی رشته مددکاری اجتماعی را در اختیار دارد و دو دهه گذشته را صرف مطالعه و پژوهش در زمینه‌های شجاعت، آسیب‌پذیری، شرم و همدلی کرده است. او تاکنون ۴ کتاب پرفروش نوشته است؛ شجاعت در برهوت، با اقتدار برخاستن، جرئت بسیار و موهبت‌های نقصان.

سخنرانی او در مجموعه تد یکی از سخنرانی‌های برتر تد است که بیش از سیصدمیلیون بار دیده شده است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱ صفحه
نوع فایل
تعداد صفحات۲۱صفحه
نوع فایل