تسلط بر تاثیرگذاری
۳٫۴از ۲۹ نظر

دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۴از ۲۹ نظر
۳٫۴از ۲۹ نظر
۳٫۴از ۲۹ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری

 تسلط بر تاثیرگذاری یا 10 روز تا رهبری، تاثیرگذاری و موفقیت نوشته آنتونی رابینز کتابی درباره رهبری تاثیرگذار است. 

میزان تاثیرگذاریِ شما، روی خانواده، دوستان و افرادی که با آنها کار می‌کنید، مهم‌ترین مهارتی است که میزان موفقیت شما در زندگی و تجارت را مشخص می‌کند.

تاثیرگذاری فهمیدن این موضوع است که چه موانعی جلوی افراد رامی‌گیرد که کاری را انجام دهند و چگونه می‌توان به افراد کمک کرد از محدودیت‌ها، ترس‌ها و دغدغه‌ها عبور کنند تا بتوانند عمل کنند.

درباره کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری

آنتونی رابینز سی سال روی تاثیرگذاری تحقیق کرده و این برنامه نتیجه تحقیقات سی ساله او در مورد تاثیرگذاری است؛ مهم نیست با چه شخصی روبرو هستید، هر شخصی سیستم عقیدتی متفاوتی دارد و راه‌های متفاوتی برای انجام دادن کارها دارد, ولی همه انسان‌ها نیاز‌های یکسانی دارند و مهم‌ترین نکته‌ای که باید یاد بگیرید اینست که چگونه خودتان را از موانع برای عمل کردن عبور دهید و چطور به بقیه افراد هم کمک کنید که از موانع‌شان عبور کرده و یک تغییر اساسی ایجاد کنید.

در این سفر ده روزه آنتونی رابینز به شما راهکارها، ابزارها و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توانند کیفیت زندگی شما را برای همیشه عوض کنند. این ابزار‌ها و راهکار‌هایی که یاد می‌گیرید آنقدر قوی هستند که نه تنها می‌توانند زندگی شما را عوض کنند بلکه افرادی که شما در زندگی‌شان تاثیر دارید هم تغییر می‌دهند. 

 شنیدن کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

رهبران و مدیران سازمان‌ها. 

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را بدست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
M Z
۱۳۹۹/۰۷/۱۰

همین کتاب صوتی را در کتاب + راه بقیمت پنجاه و دو هزارتومان میفروشند میتونید برید ببینید اینو گفتم قدر طاقچه را بدونید و نق نزنید.یکی از بهترینهای کتاب صوتی هستش گوش بدید و لذت ببرید

کاربر ۱۴۷۴۶۰۸
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

جالب نبود

hani
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

چرا فقط قسمت اول هست؟؟

Arash Sina
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

واقعا کاربردیه پیشنهاد میشه حتما مطالعه بشه

مسعود
۱۳۹۸/۱۰/۱۹

کتاب خیلی عالی، مفید و کارآمد. صداها خیلی عالی و خلاقانه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است